Yerli Kadın Ünlüler

Aslıhan Karalar Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Aslihan Karalar 2019 Foto Galeri 31
Tam adı: Aslıhan Karalar
Doğum tarihi:  27 Nisan 1999
Doğum yeri: Ankara / Türkiye
Boyu: 1.78 m
Ailesi:
Mesleği: Model ,Oyuncu
Aktif Yılları: 2017’den bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Gençler gümbür gümbür geliyor. Son zamanlarda yazdığımız biyografilerin bir çoğu genç yıldızlar. İşte onlardan biri daha…2017 Best Model birincisi Aslıhan Karalar kimdir? Aslıhan Karalar ‘ın hayatını konu alan en güncel ve en bol içerikle hazırlanan, MaksatBilgi usulü biyografi sayfasındasınız . Daha fazlasını başka yerde bulamazsınız 🙂

Aslıhan Karalar,  27 Nisan 1999 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Annesi ve babası ODTÜ mezunu olup, elektronik ve elektrik mühendisleridir. Ee böyle bir aileden de bilimle ilgili bir evlat çıkmaz mı? Aslıhan Karalar ‘da eğitimini Ankara Bilkent Uluslararası Labaratuvar Lisesinden mezun olarak devam etmiştir. Daha sonrasında da yaşamını İngiltere’de sürdürmesi yüzünden Londra’da, Kings College’de İşletme okumaktadır.

Peki ya Aslıhan Karalar’ı nereden tanıyoruz?

Aslıhan Karahan, 2017 yılında Kıbrıs Girne’de düzenlenmiş olan Best Model of Turkey yarışmasını kazanmıştır. Daha sonrasında da aynı yıl Fransa Paris‘te gerçekleştirilen Best Model of World yarışmasının birincisi olarak hem ülkemizi temsil etmiş hemde güzelliğini dünyaya teyit ettirmiş oldu.

Karalar, annesinin ve babasının mühendis olmasından dolayı lise eğitimini  mühendislik okumakla ilgiliydi. Ancak lisedeyken, yaşıtlarında epey uzun boylu olması, lisanslı voleybolcu olmasından dolayı, arkadaşlarının “manken gibi” benzetmelerini alıyormuş. Ama aklında böyle bir durum yokmuş . Başvurularını bile son dakika yapmıştı .

Daha sonrasında 4-5 bin kişi arasına kaldığını öğrenince babasıyla paylaşmış. Babası çok şaşırmış ama kabullenmiş ve desteklemiş. Yarı finallerde Şenay Akay’dan dersler aldı. Duruş , Zerafet,yürüme gibi bir çok pozisyon hakkında modellik anlamında dersler aldı.

Aslıhan Karalar, İlk podyum deneyimini Best Model of World seçildikten sonra, Paris moda haftasında podyuma çıkarak yaşamış. Bunu da son olarak düşünmekte . Çünkü aklında oyunculuk var! Hatta aldığı oyunculuk dersleriyle de kendinde özgüveni de var.

Londra Film akademisine katıldı.

Şahin Tepesinde Ezgi karakterine hayat vererek ilk profesyonel anlamda oyunculuk yapmıştır.

Aslıhan Karalar, Kitap okumayı çok seviyor, oyunculuk yapmak istiyor, çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce biliyor. Spor ve Sanat ile yakından ilgileniyor.

Karalar, en son Fullamoda reklamlarında oynamak için anlaştı.

Aslıhan Karalar Filmleri ve dizileri

  1. 2018-2019- Şahin Tepesi- Ezgi

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=WfH9hprHY_4

Fotoğrafları

Kaynak
Googleyoutube

Hüseyin Kara

MaksatBilgi'de Genel Yayın Koordinatörüyüm . Aynı zamanda da MaksatBilgi'nin gelişimi adına, yazılarımla destek veriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu