Aslı Turanlı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

aslı turanlı 1
Tam adı: Aslı Turanlı
Doğum tarihi: ??. ??. 1995
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.72 m
Ailesi: 
Sevgilisi: Ata Demirer (İddiaa), Ilias Valeron
Mesleği: Dizi Oyuncusu, Tiyatro Oyuncusu
Aktif Yılları: 2017 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Aslı Turanlı Kimdir? Aslı Turanlı, 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Dış Ticaret ve Uluslararası Amerikan İlişkileri Bölümü‘nde tamamlamış ve başarı ile mezun olmuştur. Küçüklükten beri oyunculuğa ilgi duymaktadır. İlk oyunculuk deneyimini Tiyatro Karnaval‘da seyirci ile buluşmuş olan ve yönetmen koltuğunda Ferdi Merter’in yer adlığı, senaryosunun ise Kaan Erkal tarafından kaleme alındığı “Ahh Süreyya” isimli müzikalin oyuncu kadrosunda yer alarak yaşamıştır.

İlk dizi deneyimini de 31 Ağustos 2006 tarihinde Kanal D ekranlarında başlayan “Arka Sokaklar” adlı dizide de rol almıştır. Dizinin yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz oturmakta, senaryosunu Ozan Emre Yurdakul, Ahmet Yurdakul ve Türker İnanoğlu’nun kaleme almaktadır. Genç ve güzel oyuncu bu dizide 2017 senesinde yer almış ve Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Yüsra Geyik, Alp Korkmaz, Onur Bay, Furkan Göksel, Kerimcan Duman, Oya Okar, Özlem Çınar ve Ozan Çobanoğlu gibi isimler ile kamera karşısına geçmiştir. Turanlı bu dizide Sinem adlı karaktere hayat vermiştir.

Aslı Turanlı, daha sonra 24 Ocak 2019 tarihinde sinema severler ile buluşan ve yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu‘nun yer aldığı “Aslı Gibidir” isimli sinema filminde kamera karşısına geçmiştir. Turanlı bu sinema filminde Aslı İnandık, Caner Özyurtlu, Toygan Avanoğlu, Tuna Orhan, Nazlı Tosunoğlu, Ayten Uncuoğlu, Enis Arıkan, Seda Türkmen, Uraz Kaygılaroğlu, Melis Kaygılaroğlu,Tuğçe Karabayır, Ahmet Olgun Sünear ve Berkay Tulumbacı gibi isimler ile rol almıştır.

Güzel oyuncu, 16 Nisan 2019 tarihinde Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan “Leke” isimli dizide de kamera karşısına geçmiştir. Turanlı bu dizide Burak Sevinç, Selen Uçer, Melis Sezen, Tolga Güleç, Ferdi Sancar, Mehmet Bozdağan, Nail Kırmızıgül,Nurnisa Yıldırım, Lale Başar, Kerim Tuna Kaba, Ziya çiçek ve Mert Asutay gibi isimler ile rol almıştır. 9 bölüm süren dizi 18 Haziran 2019 günü sezon finali ile ekranlara veda etmiştir.

Aslı Turanlı, geçtiğimiz yıl ünlü komedyen Ata Demirer ile aşk yaşadığı iddiaa edilmişti. Genç oyuncu, bu iddaaları katıldığı bir televizyon programında yanıtlamıştır. Turanlı, Ata Demirer‘in kendisine eski tarzda bir çıkma teklifi ettiğini, bu teklifi ortak noktalarının çok olduğunu ve teklifi kabul ettiğini söyledi. Mutlu olduklarını da belirtti.

Aslı Turanlı Rol Aldığı Dizi ve Filmleri

  1. 2019 – Aslı Gibidir (Film)
  2. 2019 – Leke (Dizi)
  3. 2017 – Arka Sokaklar (Dizi)

Tiyatro Oyunları

  1. 2017 -Artiz Mektebi
  2. Ahh Süreyya (Müzikal)

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu