Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Aslan Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Aslan Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

Hava elementinin İkizler erkeği ile ateş elementinin Aslan kadınının ortak şerhi hoşgörü olduğu için iyi bir ilişki kurmak zor değildir. Ancak her iki burcun da zaman zaman zor olabilen çocuksu bir yanı vardır. Daha uyumlu bir birliktelik için çocuksu yönlerini dizginlemeleri gerekir.

Aslan Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

İkizler ve Aslan burcu çiftinde çok fazla kafa karışıklığı yok ama çocuksu tarafları ve unsurları onları sonsuz uçurumlara sürükleyebiliyor. Ayrıca Aslan kadını İkizler erkeğini özgür bırakmamalıdır. Çünkü İkizler erkeği zirvelerin özgürlüğünü yaşamak ister.

Aslan Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Aşk Uyumu

aslan burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu2 768x512 1

Aşka sarsılmaz bir şekilde sadık olan İkizler erkeği ve Aslan kadını, sıcak ve hoşgörülü kişilikleri ile sağlıklı bir aşk uyumu sağlarlar. Bu iki burç, aşk uyumluluğu sunar ve aşklarını bir ömür boyu canlı tutabilir, ancak bazen çocuklukları aralarında tartışmalara neden olabilir.

İkilinin birbirlerine olan sarsılmaz bağlılığı, aşklarının asla gitmemesini sağlar. Bu iki burç, aşk uyumunu mükemmel bir şekilde sağlar ve aralarında zaman zaman yaşanan tartışmalar da var olan aşk uyumunu bozamaz.

Aslan Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Cinsellik Uyumu

Aslan kadınının çekiciliği ve duygusallığı, İkizler erkeğini cinsel olarak baştan çıkaracak ve sorumsuzca bu iki burcun cinsel uyumluluğunu garanti edecektir. Cinsel uyum sağlayan bu iki burç, cilt uyumu ve aşk uyumu sağlayacak ve yatakta romantik anlar yaşayacaklar.

Romantiklikten uzak olan İkizler erkeği, Aslan kadınının romantizmi ve yatakta sağladığı uyum nedeniyle romantizme daha yakın olacaktır.

Aslan Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

aslan burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu1

İkizler erkeği ve Aslan kadını hoşgörülü olsalar da aynı inatçı İkizler erkeği, Aslan kadını kendi isteklerine göre hareket etmediğinde aralarında bir miktar kırgınlık ve uzaklaşmaya da neden olacaktır. Bu nedenle, bu iki burcun uyumlu bir evliliğe ulaşması zordur. Evliliklerinin uyumlu olması için İkizler erkeklerinin daha romantik ve duygusal bir kimliğe bürünmeleri gerekir.

Aslan Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Arkadaşlık Uyumu

aslan burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu4

İkizler erkeği ve Aslan kadını arkadaşlığa büyük önem verdikleri, hoşgörülü bir kişiliğe sahip oldukları ve başkalarına yardım etmeye istekli oldukları için iki burç iyi ve uzun süreli bir dostluk kurmuştur. Bu nedenle, bu iki işaret, arkadaşlık uyumluluğu sunduklarını gösterir.

Aslan Burcu Kadın ve İkizler Erkeği Anlaşabilirler Mi?

İkizler erkeği ve Aslan kadını zıt kişiliklere sahip olsalar da kolay ve mutlu bir şekilde anlaşırlar. Romantik olarak bilinen Aslan kadını ve İkizler erkeği dediklerini yapacak ve bu iki burcun anlaşmasını kolaylaştıracaktır.

Karşıt İkizler erkeği ve Aslan kadını için iyi ve sağlıklı bir iletişim kurmak oldukça zordur. Çünkü her iki burcun da sözlerinin işe yaramasını istiyor. İletişimsel uyum sağladıkları söylenemez.

Aslan Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu