Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Aslan Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Aslan Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

Aslan kadınları otoriter, kendine güvenen, cömert ve fedakardır. Oğlak burcu erkekleri karamsar, kıskançtır ve işleri daha planlı yapmayı severler. Bu ikisinin birlikte kötü ya da iyi bir ilişkisi olduğunu söylemek yanlış olur. Bu özellikleri nedeniyle birbirlerini tamamlayabilirler ve tam tersi çok bağımsız olabilirler.

Aslan burcu kadını ve oğlak erkeği uyumu

Aslan kadını ve erkeğin uyumlu bir çift olması zordur. Oğlak erkeği çok kıskanç olduğu için partnerinin hevesini uzun süre dizginlemek isteyebilir. İlişkilerinde hayata hep otoriter bir tavırla yaklaşan Aslan kadını bu durumu kabullenemez. Bu, ikisi arasında uyumluluk sorunlarına neden olabilir.

Aslan Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Aşk Uyumu

Oğlak erkeği, bir ilişkide aşktan çok mantığa öncelik veren kişidir. Onlar için hayatlarındaki kişiye âşık olmaktansa, birlikte istedikleri kariyere devam etmek daha çekici geliyor. Ancak Aslan kadını gerçek aşkın kadınıdır ve bu tutkuyu doyasıya yaşamak ister. Aslan kadını hayatında lükse, statüye ve kariyere değer verdiği için ilişki, aşkın hakim olduğu mantıksal bir çerçeve içinde gelişebilir.

Oğlak erkeği, istediği kadını elde edene kadar ona sınırsız sevgi ve ilgi göstermekten çekinmez. Aslan kadınları da kendilerine gösterilen ilgiden hoşlandıkları için, ikili bir ilişkiye başlayana kadar aşkta bir uyum olacaktır. Ama bir Oğlak erkeği için bir tane aldığınızda, her şey rutin hale gelir ve daha az dikkat çeker. Aslan kadını bunu kabul etmeyebilir ve ilişkilerinin bitmesini isteyebilir. Oğlak burcu erkekleri bu anlamda dikkatli olmalıdır.

Aslan Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Cinsellik Uyumu

aslan burcu kadini ve oglak erkegi uyumu4

Aslan kadınları, seks hayatlarında çok yaratıcı ve bazen cüretkardır. Hayata karşı cesur tavırlarını partnerlerine göstermekten çekinmezler. Öte yandan Aslan kadınının aksine Oğlak erkeği yaratıcı olmaktan uzaktır. Bu ikilinin yatak uyumu başlarda hoş gelse de zamanla Aslan kadını için yeterli gelmeyebilir.

Aslan Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Evlilik Uyumu

Oğlak erkeği ile Aslan kadını arasındaki ilişkinin taçlandırılabilmesi için ikisi arasında bir çekim olması gerekir. Aşk evliliği yerine evlenmek istiyorlarsa, ikisinin cennette yapılmış bir eşleşme olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü ikisi de kariyerlerine büyük önem verirler ve rahat bir yaşam sürmeyi severler. Bu mantıkla evlilikleri mutlu olacak ve hiçbir sorun çıkmayacaktır.

Aslan Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

aslan burcu kadini ve oglak erkegi uyumu2

Hem Oğlak erkeği hem de Aslan kadını hayatlarında arkadaşlığa büyük değer verir. İyi arkadaşlara sahip olmak onlar için çok önemlidir. Arkadaşları ile sohbet etmek ve vakit geçirmek bu ikisi için adeta terapi edicidir ve yakın arkadaş olabilirler.

Aslan Burcu Kadın ve Oğlak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Oğlak erkeği ve Aslan kadını anlaşabilir. Fakat bu ilişkide her iki tarafın da dikkat etmesi gereken şeyler vardır. Oğlak erkeği ve Aslan kadını çok gelişmiş bir çifttir. Bazen çok kalabalık ortamlarda bile sadece ikisinin anlayabileceği şekilde iletişim kurabilirler. İlişkide kartlarını kafa kafaya oynarlarsa, işleri yoluna koyabilirler.

aslan burcu kadini

Aslan kadınları tutkuludurlar. Bu tutku ikisini de yakabilir. Birbirlerinin ilgi alanlarına saygı duydukları sürece ilişkilerinde uyumu yakalayabilirler. Ancak her iki tarafın da savaşmasını gerektiren birçok durum vardır. Oğlak burcu erkekleri ve Aslan kadınları birlikte vakit geçirmekten keyif alırlar. İyi gelişmiş bir mizah anlayışıyla, sadece anladıkları şeylere gülmeyi severler. Çoğu zaman içinde bulundukları ilişkiler bu anlamda olumlu etkilenir. Oğlak kadını Aslan kadını ile ilişki içindeyse Aslan kadını ilişki başlamadan çok yorulur.

Aslan Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu