Astroloji ve Burçlar

Akrep Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Akrep Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

Akrep Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

Akrep burcu kadını ve oğlak burcu erkeği genel olarak uyumlu burçlardır. Akrep burcu kadınları ilişkilerinde otorite kurmayı çok severler. Arkadaş çevresinde de yönlendirme, liderlik ve otorite kurmayı seven insanlardır. Oğlak burcu erkekleri bu otoriteye ayak uydurabilirler. Çünkü genel olarak sakin yapıları vardır. Oğlak burcu erkekleri de akrep burcu kadınları da evlerine bağımlı insanlardır. Bu anlamda birbirleriyle uyumlu olabilirler.

Oğlak burcu erkekleri genel olarak iç hayatlarına dönüktürler. Fakat güçlü olmayı ve güç edinmeyi çok severler. Aynı zamanda kariyerlerine de büyük önem veren oğlak burcu erkekleri, akrep burcunun otorite kurma isteğiyle anlaşabilirler. Akrep burcu kadını genel olarak oğlak burcu erkeğini yönlendiren ve ilişkiyi yönetecek kişi olacaktır.

Akrep Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Aşk Uyumu

akrep burcu kadini ve oglak erkegi uyumu3

Akrep burcu kadını ilişkilerinde her zaman romantikliği, tutkuyu ve tutkulu bir aşkı ister. Oğlak burcu erkekleri içinde aynı durum söz konusudur. İlişkilerinde ilk isteği tutku bir şekilde aşık olmaktır. İkisinin de dışarıdan bakıldığında çekici nitelendirilmesi, birbirlerini etkiler. Akrep burcu kadını, oğlak burcu erkeğinin çekiciliğinden, oğlak burcu erkeği ise akrep burcu kadınının çekiciliğinden fazlasıyla etkilenir.

Akrep burcu kadını ve oğlak burcu erkeği arasında büyük bir aşk oluşursa bu tutkulu aşka da dönüşür. İkili ilişkide her zaman heyecanını korur. Heyecanın ve tutkulu aşkın ön planda olduğu bir birliktelik olur. Akrep burcu kadınları, ilişkilerinde duygularını belli etmeyi sevmez ve istemez. Oğlak burcu erkeği de genel olarak sezgisel şekilde devam eder. Aralarında fazlasıyla uyum vardır. Birbirlerinin isteklerine kolay şekilde cevap verebilirler.

Akrep Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Cinsellik Uyumu

Akrep burcu kadını ilişkilerinde, cinselliğe çok önem verirler. Partnerini memnun etmeyi ve çekiciliğini fazlasıyla kullanırlar. Oğlak burcu bu çekicilikten büyük bir istek alır. İlişkinin uyumu kadar cinsel uyumda yüksektir. Akrep kadınları ilişkilerinde ne kadar otoriter ise yatakta da o kadar otoriter olmak isterler. Yatakta hükmetmeyi ve liderliği severler. Oğlak burcu erkeği bu duruma oldukça olumlu yaklaşır ve hükmedilmeyi fazlasıyla sever. Cinsel uyumları olduğu kadar ten uyumları da yüksektir.

Akrep Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Evlilik Uyumu

Oğlak burcu erkekleri hayatlarında elde ettikleri güce ve kariyere fazlasıyla önem verirler. Hayattan beklentileri arasında düzenli yaşam da vardır. Bu yüzden evlilik fikrine her zaman sıcak bakarlar. Akrep burcu kadınları ise genel olarak heyecan, macera ve yenilik isterler. Oğlak burcu evlilik hayatında bu yenilikleri karşılayamayabilir. İlişkilerinde karşılıklı övgü ve ilgi olmalıdır. İkisi de birbirlerine karşı güçlü olduklarını hissettirmelilerdir.

Akrep Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

akrep burcu kadini ve oglak erkegi uyumu2

Akrep burcu kadının ve oğlak burcu erkeğinin anlaşamadığı tek durumlardan biri arkadaşlık olabilir. İkisi de birbirleri üzerinde güç ve otorite kurmak isterler. Birbirlerine yeteri kadar zaman ayıramadıkları için de anlaşmaları oldukça zordur.

Akrep Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Akrep burcu kadını ve oğlak burcu erkeği genel olarak fazlasıyla uyumludur. İlişkilerden beklentileri aynıdır. Birbirlerine karşı her zaman sevgi ve saygıyla yaklaşırlar. Bu durum ilişkilerinin devamlılığını getirir.

Akrep Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu