Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Terazi Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Terazi Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

Çekici ve ilginç bir ilişki olarak nitelendirilebilir. Evlilik kararlarına da yol açabilir ve mutlu bir son imzalayabilirler. İkizler burcu erkeği çok naziktir. Bu durum terazi burcu kadınını etkileyecektir. Birbirlerine hevesli ve sevgiyle koşmaları muhtemeldir. Her iki burçta hava grubundan, pozitif ve ortak yönlerinden yararlanabilen çiftlerdendir. Bu yüzden büyük bir uyum sağlayabilirler. Yüksek enerjili İkizler burcu erkekleri, terazi burcu kadınları için önemlidir. Bu şekilde, birbirlerini fark etmek uzun zaman almayacaktır.

Terazi Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

Terazi burcu kadınının ve ikizler burcu erkeğinin konuşacakları konular tükenmez. İkisi de oldukça sosyal ve konuşkan olunmasıyla bilinir. Bu yüzden muhabbetleri ve konular üzerinde tartışmaları hiç bitmez. Terazi burcunun dengesizliği ikizler burcunu yorabilir. İkizler burcu erkeği yorucu olaylarla uğraşmak istemez. Bu yüzden terazi burcu kadınının, ikizler burcu erkeğinin karşısında dengesizliklerini kaldırması gerekiyor.

Terazi Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Aşk Uyumu

terazi burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu1 768x576 1

Sağlıklı ve mutlu aşk için istekli olan Terazi kadınları, ikizler burcu erkeği ile birlikte kolayca dengeyi kurabilir. Mutluluğu seven İkizler burcu, yaşamın tadını çıkarmada çok başarılı olan terazi burcu kadını ile çok uyumlu bir aşk ilişkisi sürdürecektir.

Duygusal olan ikizler burcu, kendinden emin hissediyorlarsa, ilişkiyi evliliğe getirirler. Terazi burcu kadınları ise  sevgi dolu ve çok hassas hayat yaşamak isterler ve bu yüzden ikizler burcu erkeğinin tavırlarından memnun olurlar. İkizler burcu erkeğinin kıskançlığı zaman zaman sorunlara neden olsa da, bu ilişki için bir sorun değildir.

Terazi Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Cinsellik Uyumu

terazi burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu4 768x512 1

Her iki tarafın çekiciliği çok fazladır.  Olumlu cinsel bir hayat gözüküyor diyebiliriz. Cinsellikte birbirleriyle konuşabildikleri için için, yatakta uyumları hayal güçlerini artıracaktır. Bu nedenle, burçların konuşmak dışında hiçbir ek çaba göstermesi gerekmez.

Terazi Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

terazi burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu5 768x512 1

Terazi burcu evliliğe çok sıcak bakar. İkizler burcu erkeğinin sevgisi yoksa, sadece bir flört durum olur ve bu flört evliliğe gitmez. Eğer aşk varsa, çok neşeli ve ilginç bir evlilik ikisini olacaktır. Ancak ikizler burcu erkeğinin, sadık  olmaması terazi burcu kadınını rahatsız edebilir. İkizler burcu erkeği dışarıyı ve eğlenceyi oldukça sever, bu yüzden evine sadık kalma konusunda fazla güven vermiyor diyebiliriz. Terazi burcu kadını, ikizler burcu erkeğinin bu özelliğini fark ederse evlilik için adım atmayabilir.

Terazi Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Her zaman konuşacak bir şeyler bulabilirler. Bu iki burcun genel özellikleri arasındaki uyum dostluğa da yansıyacaktır.. Bu nedenle, iki burç çok iyi iki arkadaş olabilir.

Terazi Burcu Kadın ve İkizler Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Bu iki burcun genel özellikleri arasında konuşkan olmak vardır. Bu yüzden konuşacakları konular hiç tükenmez. Birbirleriyle eğlenceli vakit geçirebilirler. Aralarında çok uzun süren ve derin konular konusunda tartışmalar olmadığı sürece küslükleri genel olarak kısa sürecektir. İkizler burcu erkeğinin, sert olması ve kuralcı olması kimi zaman terazi burcu kadınını bunaltabilir. Fakat terazi burcu kadını sevdiğine sadık olmayı sevdiği için, ikizler burcu erkeğinin sözünü dinleyecek ve bu durumları sakince karşılayacaktır.

Terazi Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu