Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Aslan Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Aslan Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu

Balık erkekleri ve Aslan kadınları ilk başta birbirlerinden hoşlanmazlar. Ancak zaman geçtikçe birbirlerini öğrenmeye ve aşık olmaya başlarlar. İkilinin sağlıklı iletişim kurabilmesi için Aslan kadınının daha sakin, Balık erkeğinin ise daha girişken olması gerekir. Su burcundaki erkekler ile ateş altındaki kadınlar arasındaki ilişki genellikle uyumludur. Gelecek vaat eden ilişkiler de hararetli bir tartışmanın ardından aniden sona erebilir.

Aslan Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu

Aslan Burcu Kadını ve Balık Erkeği Aşk Uyumu

Balık burcu insanları, etraflarındakilerin yönlendirmesiyle hareket etme eğilimindedir. Yakın arkadaşlardan veya aile büyüklerinden fikir alırlar ve doğrudan uygularlar. Aşk konusunda çoğu zaman kafası karışan balık adamları, hoşlandıkları ve hayran oldukları birine aşık olduklarını bile düşünebilirler. Bu konuda ayran gönüllü olan balıklar, bir Aslan kadını ile tanıştıklarında hemen hayatlarının aşkını ilan ederler. Tutkulu Aslan kadını balıktan daha temkinlidir.

aslan burcu kadini ve balik erkegi uyumu4 768x511 1

Kimseye kolay kolay güvenmezler ve nasıl hissettiklerinden emin olana kadar kimseye aşık olmazlar. Aslan kadını sevmek istiyorsa önce güvenmelidir. Çok sevdiği bir erkeğe güvenmiyorsa ondan uzak durmaya çalışacaktır. Ve Balıklar, çok duygusal oldukları için kolay sevilirler ama aynı zamanda kolay sıkılırlar. Bu iki burcun ortak özelliklerinden biri de hayvan sevgisidir. İki kişilik bir evcil hayvana sahip olmak, çifti daha kısa sürede yakınlaştıracaktır.

Aslan Burcu Kadını ve Balık Erkeği Cinsellik Uyumu

aslan burcu kadini ve balik erkegi uyumu2

Balık erkeği sevecen ve romantik biri olarak bilinmesine rağmen oldukça cinselliğe meraklıdır. Aslan burcu bir kadınla yatakta uyumu, ilişkisinin daha uzun sürmesini sağlayacaktır. Aslan kadını ne kadar hevesli olursa olsun kadınlığını gösterebilmek için önce karşı tarafla bir ilişki kurması gerekir.

Aslan Burcu Kadını ve Balık Erkeği Evlilik Uyumu

Aslan kadınları evlenecek erkek seçerken babalarını örnek alır. Bu nedenle aile kurduğu erkeğin hem otoriter hem de şefkatli olmasını ister. Balık erkeği, sevdiği kadına karşı son derece kibar ve şefkatli olmakla birlikte, otorite konusunda ciddi bir zafiyet yaşar. İlişkide kararları veren değil, kararları veren kişi olmak ister. Çift evlenirse ilişkileri çok kısa sürede monotonlaşmaya başlar. Aslan kadını zaman zaman şikayet etse de evdeki huzuru benimser.

Aslan Burcu Kadını ve Balık Erkeği Arkadaşlık Uyumu

aslan burcu kadini ve balik erkegi uyumu1

Balık adamları da arkadaşlık planları yapmazlar. Arkadaşlarının birkaç gün önce yaptığı bir plana uyum sağlarlar. Arkadaş ortamının en sevilen özelliklerinden biri yardımseverliğidir. Kimseden karşılık beklemeden herkesin yardımına koşar.

Bir Aslan kadınının arkadaşlarıyla kurduğu arkadaşlıklar genel olarak geçicidir. Kadınlar arasındaki rekabet ve kıskançlık, Aslan kadınlarını erkeklerle arkadaşlık kurmaya daha istekli hale getirir. Bir Balık burcu erkeği ile bir Aslan kadını arasındaki arkadaşlık, pek olası olmasa da aşka dönüşme potansiyeline sahiptir.

Aslan Burcu Kadın ve Balık Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Bazen Aslan kadınının alaycı yapısı Balık erkeğini incitebilir. Bunu telafi etmek için vakit kaybetmeden ondan özür dilemek gerekir. Aslan kadını ne kadar gizemliyse, Balık erkeği de o kadar konuşkan olacaktır. Bazen bu gevezeliğe dönüşür ve birbirlerini konuşturmazlar bile. Bu ince zıtlıkların dışında, ikisi arasındaki iletişim genellikle uyumludur.

Bu ilişkide baskın partner Aslan kadınıdır. Balık erkeği, sevgilisinin kendisiyle ilgili konularda tek başına karar vermesini umursamaz. İlişkilerindeki tartışmaların birçok nedeni kıskançlıktır. Her iki taraf da aşırı derecede kıskanç olduğu için çoğu zaman birbirlerinin yaşam alanlarına müdahale ederler.

Balık erkeğinin sanatsal ruhu, bir sevgiliyi en çok etkileyebilecek özelliklerden biridir. Aslan kadınının hayatta yaşadığı zorluklara rağmen güçlü ve gururlu olması Balık erkeğini fazlasıyla etkiler. Çiftler birbirlerine yapıcı eleştirilerde bulunmalı ve karşılarındaki kişiye her zaman yanında olacaklarını hissettirmelidir.

Aslan Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu