Yaşam

Balık Burcu Yükseleni Özellikleri

instagram takipçi hilesi

Bu yazımızda duygusal tavırları ile bilinen balık burcu yükseleni özellikleri hakkında çok çeşitli bilgileri sizler için ele aldık. Balık burcu yükseleni, kişilik özellikleri, fiziksel özellikleri, olumlu ve olumsuz yönleri ve ilişkiler içindeki yeri ile ilgili pek çok bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz. İyi okumalar diliyoruz.

balik burcu yukseleni ozellikleri 0381459001592413308

Yöneticisi Neptün gezegeni olan balık burcu yükseleni kendisinde idealizmi taşır. Yani, durum ne olursa olsun her zaman en iyi olanın peşinde olacak ve en iyisi olanı görmek için çabalayacaktır. Bu özelliği ile de günlük yaşamı içerisinde karşılaştığı çeşitli olaylara her zaman olumlu yönü ile bakmaya çalışır. Olumlu yaklaşımı çevresindeki insanlara da pozitif bir enerji saçar, burcu yükseleni çevresi tarafından balık her zaman iyi niyetli, temiz kalpli biri olarak tanımlanır.

Güven: Balık burcu yükseleninin kendisine güven konusunda büyük eksiklikleri vardır. Bir işi yapmaya koyulduğunda mutlaka diğer insanlardan yardım ister, onların fikirlerine göre hareket etmeyi tercih eder. Yapacağı işi çok iyi bilse bile durum böyledir. Çevresindeki insanların fikirlerini alması da çoğu zaman onun için tatmin edici olmaz, kafasında hep soru işareti kalabilir. Kendisine olan güveninin zayıf olması idealist kişiliğini çoğu durumda zedeler. Ayrıca kendisine olmayan güven çevresi tarafından baskın şekilde hissedilir ise bulunduğu ortamda ona karşı bir güvensizlik hali olacaktır. Sürekli kararsız kalan birisine insanların güvenmesi zordur.

Hayal dünyası: İdealist kişiliği sayesinde hayal dünyası da oldukça geniştir. Bazen hayal dünyasına o kadar kapılır ki gerçeklik ile hayali karıştırır. Gündelik hayatının olumsuz olaylarından hayal gücüne sığınarak kaçmayı tercih eder. Fakat bu durum çoğu zaman onun gerçekleri görememesine sebep olur. Yani, onun hayatında bu geniş hayal gücünün hem olumsuz hem de olumlu tarafları bulunur.

Utangaçlık: Balık burcu yükseleni özelliği arasında utangaçlık da önem taşır. Çoğu zaman utangaç ve çekingendir. Kendisini girdiği ortamda göstermeyi, ön plana çıkarmayı bu sebep ile sevmez. Birisi onu çok fazla övdüğü zaman donup kalır ve anında utangaçlığı yüzüne vurur, kıpkırmızı olur. İyi bildiği konularda konuşmaması, iyi yaptığı bir işi göstermemesi çekingenliğinden kaynaklanır ve bu onun için tamamen olumsuz bir durumdur. Yeteneklerinin keşfedilmesini içten içe ister ama bunun yolunu nasıl açacağını bilemez.

Yardımseverlik: Balık burcu yükseleni yardımseverdir. Çevresinde bulunan insanlara yardım etmek onun için mutluluk verici bir şeydir. Yardımı karşılıksız kalsa, hatta gözden kaçırılsa bile o, yaptığı yardımın iyiliğinden dolayı her zaman mutluluk duyar. Maddi ya da manevi her konuda ihtiyacı olan kişiye yardım eli uzatacaktır.

Aşk hayatı: Duygusal ve kırılgan yapıyı en çok kendisini aşk ilişkilerinde gösterir. İlişki içerisinde her zaman en duygusal, en romantik olan taraf odur. Sevgilisini mutlu edecek güzel sözler söylemeyi sever, ona sürekli çeşitli hediyeler alır. Fakat kırılgan yapısı sebebi ile ilişkide bazı problemler yaratabilir. Sevgilisinin ona yaptığı en küçük bir eleştiri bile onun kalbini kırar. Ya da sevgilisinin yaptığı bir şakayı, espriyi yanlış anlayıp üzülebilir. İlişki içerisinde sürekli sevildiğinden emin olmak ister ve partnerine sürekli “Beni seviyorsun, değil mi?” gibi sorular yöneltir. Terk edildiği zaman ise çok derin bir hüzün hisseder. Bu hüzünden kurtulması aylarını alabilir. Kalbi kırıldığı zaman kendi başına tamir edebilmesi çok zordur. Zaten kendisine güveni olmayan balık yükseleni kişisi böyle bir durumda hatayı da sadece kendisinde arayacaktır.

Balık Burcu Yükseleni Olumlu Özellikleri

Balık burcu yükseleni temiz kalbi ve iyi niyeti ile her zaman sevilen bir karakter olmuştur. O, tüm kötülüklerin arasında iyi olan şeyi görebilecek, üstün bir yeteneğe sahiptir. Arkadaşları arasında bu yönü çok sevilir. Ayrıca yardım etmeyi çok seviyor oluşu da onun iyi karakterini ortaya koyar. Yüksek hayal gücü sayesinde sınırları aşmayı her zaman bilir.

Balık Burcu Yükseleni Olumsuz Özellikleri

Duygusal ve iyi niyetli kişiliği ile tanımladığımız balık burcu yükseleninin olumsuz yönleri de bulunur. Örneğin hayal dünyasına kapanması onun gerçekleri görememesine sebep olabilir ya da diğer insanların boğuştuğu sorunları fark edememesi gibi bir durum olabilir. Aşırı duygusal olan balık burcu yükseleni bu özelliği ile çevresindekileri boğabilir. Ayrıca kararsız olması, kendisine güvenememesi de diğer insanların aklını karıştırabilir. İnsanlar hiçbir konuda kendisi ile barışık olmayan biriyle iş yapmaktan çekinebilir.

Balık Burcu Yükseleni Fiziksel Özellikleri

Balık burcu yükseleni özellikleri arasında onun fiziksel olarak kırılgan olduğunu söyleyebiliriz. Çok sık hastalığa yakalanabilir. Kırılgan manevi yapısı da psikolojik hastalıklara sebep olabilir. Ten rengi açık tonlarda ya da solgun bir görünüşe sahip olabilir. Yüz şekli çoğunlukla ovaldir ve gözleri çekik değil, biraz daha iri şekildedir. Kıyafet seçiminde kararsızdır ve sürekli yeni, farklı tarzda kıyafetler giyebilir.

Balık burcu yükseleni özellikleri arasında bunlar belirgin olan genel özelliklerdir. Eğer bir balık burcu yükseleni partneriniz var ise onunla duygusal ilişkinizi her an yaşayabilirsiniz. Ama saydığımız olumsuz özellikleri de göz önüne almanız gerekir. Arkadaş grubunuzda balık burcu yükseleni olan biri var ise onun bu iyi niyetliliği ve saflığı sizi her zaman sımsıcak hissettirecektir. Bazı durumlarda kararsız kalıp sürekli size danışması olumsuz bir yön olsa da bu, onun size ne kadar çok güvendiğini ve fikirlerinizi fazlasıyla önemsediğini gösterir.

İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu