Yerli Kadın Ünlüler

Asena Kızılarslan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Asena Kizilarslan5
Tam adı: Asena Kızılarslan Çelik (Asena Kızılarslan)
Doğum tarihi: 22 Şubat 1997
Doğum yeri: Giresun
Boyu: 1.57
Burcu: Balık
Ailesi:
Eşi: Veysel Çelik
Çocuk (ları):
Mesleği: Fenomen, Influencer
Aktif Yılları: 2018- Günümüz
youtube-chaneldeezer logo mbSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Asena Kızılarslan Kimdir? Son dönemlerin en popüler isimlerinden olan,  sosyal medya fenomenidir. Tiktok platformunda 2.7 Milyon, İnstagram’da 295B ve youtube platformunda ise 121B abonesi bulunuyor.

Giresun merkezde 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Balık Burcu olan Asena Kızılarslan’ın ailesi Giresun’da yaşamaktadır. Hilal Kızılarslan adında bir kız kardeşi olduğu bilinmektedir. Annesi ve babasıyla ilgili bir bilgiye rastlanmamıştır. Kendisi gibi fenomen olan kız kardeşi ile son dönemlerde tartışmaları gündem olmuştur.

Tiktok hesabından, canlı yayında süren tartışma tatlıya bağlanarak sonuçlanmıştır. Kardeşi Hilal Kızılarslan’ın ise tiktok hesabında 119.9 K, instagram hesabında 30,4 B takipçisi bulunuyor.

Lise eğitimini meslek lisesinde tamamlayan Kızılarslan iki üniversite mezunudur. İlk üniversitesi Giresun’da çocuk gelişim bölümü olmuştur. İkinci üniversite de ise muhasebe bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduğu bölümler olan çocuk gelişim ve muhasebe alanında, herhangi bir iş yapmadığı bilinmektedir.

Asena Kızılarslan, 2018 yılında Musical.ly uygulamasıyla fenomen haline gelmiştir. Musical.ly uygulamasından paylaştığı playback ve dans videolarıyla takipçi sayısı yavaş yavaş artmıştır. Şuan da evli olduğu eşi Veysel Çelik ile tanışan Asena Kızılarslan, o zamanlar sevgilisi olan Veysel ile belirli platformlara videolar atmaya başlamıştır.

İnstagram fenomenliğinden, Tiktok uygulamasına geçiş yapmıştır. Tiktok’da yüksek kitlelere hitap eden Kızılarslan,  youtube platformunda videolarını paylaşmaya başlamıştır. Youtube hesabında vlog videoları paylaşmaktadır. Eşi ile yaptığı, şakalaştığı videoları da paylaşan Kızılarslan’ın kendisine ait 2 şarkısı bulunuyor.

”Alev Alev” şarkısının söz ve müziği  Sertan Güçlü ve Hakan Gülbiten aittir. Eşiyle çıkarmış olduğu ”Yara Bere” şarkısının söz ve müziği ise Rauf Baygut’a aittir. Alev alev şarkısı youtube platformunda 3,6 Milyon izlenmiştir. Eşi, Veysel Çelik ile çıkarmış olduğu ”Yara Bere” şarkısı ise 534 B izlenmiştir.

Uzun süredir sevgili olan Asena Kızılarslan ve Veysel Çelik, pandemi sebebiyle 2020 yılında düğün yapamayıp sadece nikah yapmışlardı. 2021 yılına gelindiğinde düğününü yapan Kızılarslan ve Çelik çifti youtube, tiktok ve instagram hesaplarından düğüne dair bir çok video paylaşım yapan çiftin, düğününe tiktok fenomenleri de katıldı.

2011 yılında, 8. sınıftayken tanışan çift, sürekli ayrılıp barışmışlardır. Asena’nın ablası, Hilal Kızılarslan, Veysel’in ailesinin tuttuğu evi kiralarlar.  Tekrar konuşmaya başlayan çift, evliliğe adım atmışlardır. Toplam ayrılıp barışma süreçleri de dahil 9 senedir birbirlerini tanıyan çiftin şuan mutlu bir evlilikleri vardır.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu