Alışveriş RehberiAnne ve Çocuk

Annelere Sıcak Kahve İçtirecek 6 Oyuncak

instagram takipçi hilesi

Ebeveyn olmak bazı durumlarda anne ve babayı zorlayabiliyor. Bazı çocuklar yapısı gereği tek başına oyun oynama konusunda becerilerini geliştirememiş olabilirler. Bu durum bir hastalık veya sağlık problemi değildir. Aksine annesine, babasına veya bir oyuncağa ihtiyaç duymak çocuğun güvenli bağ kurması için oldukça önemlidir. Fakat yine de bazı oyuncaklar çocukların tek başına oyun oynamasına teşvik etmek ve annelere de sıcak kahve içtirecek cinsten diyebiliriz.

Annelere Sıcak Kahve İçtirecek 6 Oyuncak

Dolu Su ve Kum Aktivite Masası

annelere sicak kahve ictirecek 6 oyuncak1

İlk sıraya Dolu markasının su ve kum aktivite masasını ekleyebiliriz. Çocuklar belirli bir yaşa geldikten sonra kendi kendilerine boyama yapma, resim yapma veya kalem kullanmaya başlamak gibi eylemleri vardır. Bu eylemleri karşılamak içi bu tip bir masaya ihtiyacınız olabilir. Ama bu masa sadece resim ve boya yapmaktan ziyade üst kısmını kaldırarak alternatif şekilde oynamaya da teşvik eder.

İçerisine isterseniz kum, isterseniz de su ekleyebilirsiniz. Ağlayan bebekler için genelde su ile oynanması tavsiye edilir. Su, bebeği ve çocuğu sakinleştirir. Dolu markasının su ve kum aktivite masası da bu açıdan oldukça faydalıdır. Kışın kum ve masa şeklinde kullanarak, yazın ise su koyarak çocuğunuzun oynamasına teşvik edebilirsiniz.

Ürünün güncel fiyatı 1500 TL civarındadır.

Legolar

annelere sicak kahve ictirecek 6 oyuncak2

Legolar, bebekler ve çocuklar için çok faydalıdır. Parmak gelişimi, motor gelişimi ve yaratıcılık için her çocuğun legosu bulunmalıdır. Legoyu sadece bildiğimiz büyük parçalar olarak düşünmeyin. Artık legoların küçük hali ve bir çok parçalı hali bulunuyor. Ev, bahçe, araba, saksı ve daha bir sürü şeyi legolarla yapabilirsiniz.

Çocuğunuz da legolarla vakit geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaktır. Lego seçimi yaparken, oral dönemde olan bebekler için küçük parçası olmayan legolar tercih edilebilir.

Ürünün güncel fiyatı 200 TL- 5000 TL aralığındadır.

İlginizi Çekebilir: Yaş Gruplarına Göre Montessori Oyuncakları

Büyük Parçalı Puzzle

annelere sicak kahve ictirecek 6 oyuncak3

Yine aynı şekilde bebeğinizin ve çocuğunuzun yaşını baz alarak puzzle alabilirsiniz. Puzzle hem beyin gelişimi hem de motor gelişimi için oldukça faydalı olacaktır. Yine çocuğunuzun yaşına göre ve sevdiği çizgi film karakterlerine göre puzzle alıp, parçaları birleştirmesini isteyebilirsiniz.

Puzzle, çocukların odaklanma süresini arttırıp geliştirir. Motor becerilerini geliştirirken aynı zamanda kendine güvenmesini sağlar. Görsellikle alakalı olan, uzamsal zekasını geliştirir.

Ürünün güncel fiyatı 100 TL-300 TL civarındadır.

Oyuncak Tren ve Demiryolu

annelere sicak kahve ictirecek 6 oyuncak4

Çocuklar kurulan ve hareket eden oyuncaklara bayılırlar. Çocuğunuza bu demiryolunu kurmayı gösterebilir veya birlikte kurabilirsiniz. Geniş bir alana yayabilmek ve trenin daha uzun süre gezmesi için güzel bir yol, ağaçlar, yaya geçitleri ekleyebilirsiniz. Hareket eden ve ses çıkaran tren, çocuğunuzun ilgisini çekecektir.

Bu demiryolu ve tren sayesinde büyük bir şehir yapmasına teşvik edebilirsiniz. Bunu lego parçalarıyla veya farklı oyuncaklar kullanarak yapabilir. Bu durum yaratıcılığını geliştirecektir.

Ürünün güncel fiyatı: 1000 TL-2000 TL civarındadır.

Mutfak Takımı

annelere sicak kahve ictirecek 6 oyuncak5

Özellikle kız bebekler nedense mutfak, barbie bebek, bebek giydirme gibi oyunlara çok meraklılardır. Bir çok alternatif arasında özellikle Rozitoys markasının üretmiş olduğu mutfak modeli, ahşap ve çocukların ilgisini çekebilecek şekilde üretilmiştir. Musluk kısmına su ekleyebilir, mutfağın boyutuna göre tencereler ve tabaklar alabilirsiniz.

Ürünün güncel fiyatı: 3000 TL’dir.

İlginizi Çekebilir: Oyuncak Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Araba Garajı

annelere sicak kahve ictirecek 6 oyuncak6

Dolu markasının satmış olduğu 3 Katlı Araba Garajı, çocukların çok ilgisini çekiyor. Oyuncağı kurduktan sonra, aracı en alta koyup çalıştırıp en üste çıkmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuz bütün arabalarını tek tek bu garaja yerleştirmek isteyebilir.

Ürünün güncel fiyatı: 1000 TL’dir.

Oyuncaklar İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu