Alejandra Espinoza Kimdir?

Güzellik Kraliçesinden Ekranların Yıldızına: Alejandra Espinoza'nın Eşsiz Hikayesi

instagram takipçi hilesi

alejandra espinoza 1
Tam adı: Alejandra Espinoza
Doğum tarihi: 27 Mart 1987
Doğum yeri: Tijuana, Meksika
Boyu: 1.73 m
Ailesi: Rosa María Cruz (Annesi), José Espinoza (Babası)
Eşi: Aníbal Marrero (2011 – Halen)
Çocuk (ları): Aiden Matteo Marrero (Oğlu)
Mesleği: Manken, Televizyon Sunucusu
Aktif Yılları: 2007 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanelspotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Alejandra Espinoza Kimdir? Alejandra Espinoza, 27 Mart 1987 tarihinde Meksika’nın Tijuana kentinde dünyaya gelmiştir. Genç yaşından itibaren ailesi sanata olan eğilimini fark etmiştir. 10 yaşında ilk güzellik yarışmasına girmiş ve kazanmıştır. Ancak ekonomik durum nedeniyle bu meslekte daha fazla ilerleyememiştir.

2006 senesinde hemşirelik eğitimi almıştır. Bir döviz borsasında ve tanınmış bir fast food restoranında çalışmıştır. Ancak 2007 senesinde, Nuestra Belleza Latina güzellik yarışmasının ilk sezonunun kazananı olarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Espinoza, dizi oyunculuğu yapmak ve programlara katılmak için Univision ile bir sözleşme imzalamıştır.

Alejandra Espinoza, Premios Juventud Ödül Töreni’nde sunuculuk yapmıştır. Premios lo Nuestro‘ya özel bir katılım göstermiştir. Diğerlerinin yanı sıra Maricachi Festivali, Açık ve Dev Cumartesi Latin Güzelliği Yarışması’nda sunucu olarak görev almıştır.  Ayrıca Gordo ve La Flaca ekibinin bir parçasıydı ve burada bir muhabir olma ve Lili Estefan‘ın yerine Raúl de Molina ile birlikte çalışma fırsatı bulmuştur.

2008 senesinde Anahí ve JLO gibi sanatçıların “Uykumu Götüren Kız” ve “Onun Gibi Giyinmek İstiyorum” şarkı kliplerinde gösterdiği performans ile Gençlik Ödülleri‘ne aday gösterildi. 2007 yılında kraliçe olarak gösterdiği performans nedeniyle, Univision ile sözleşmesini uzattı ve en büyük tutkularından birinin sürdüğünü keşfettiği Sabado Gigante ekibine katıldı.

Alejandra Espinoza, 2009 yılında, programın özel etkinlikleri için Sabado Gigante‘nin sahne arkasından görev alma fırsatı bulmuştur. 2010 yılında Premios Juventud, Premios Oye, La Parada de las Rosas, Mañanitas a la Virgen de Guadalupe, El Bicentenario için kırmızı halıya ev sahipliği yaptı ve NBL 2010‘un sahne arkasında çalıştı. Model olarak Espinoza, Swim n ’Sport, Coltorti, Extin Italia, Avon, Goya ve Otto Lingere gibi dergilerin kapak yüzü olmuştur.

2011 senesi, Espinoza için kişisel ve profesyonel düzeyde önemli bir yıl olmuştur. Koreograf Aníbal Marrero ile dünya evine girmiştir. Alejandra‘ye göre aile, alçak gönüllülük ve azim çok önemlidir. Başarılarının ve yeteneklerinin Allah’a bağlı olduğunu ve kişisel, profesyonel ve ruhsal yaşamınızı dengeleyebileceğiniz zaman başarının gerçekten elde edildiğini söylemektedir.

Alejandra Espinoza Youtube

Alejandra Espinoza, 16 Aralık 2016 tarihinde Youtube‘ye giriş yapmıştır ve 450 Bin‘den fazla abonesi bulunmaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu