Astroloji ve Burçlar

Akrep Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Akrep Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

akrep burcu kadini ve kova erkegi uyumu2 768x512 1
Akrep burcu kadını ve kova burcu erkeği birbiriyle uyumludur. İlişkinin ana temalı genel olarak birbirlerini merak etmeye dayalıdır. Akrep burcu kadınları kendilerini gizlemeyi çok severler. Özellikle partnerlerine karşı sevgilerini göstermek onların istediği bir durum değildir. Kova burcu erkekleri de bir o kadar sezgisel ve hissederek yaşamak isterler. Akrep burcu kadının çekiciliğini, kova burcu erkeğini hemen etkileyecektir.

Kova burcu erkekleri genel olarak iyimser ve sosyal insanlardır. Kibar yönleri ile de kadınların dikkatini çekmeyi çok severler. Kısa süre de bunu başarırlar. Akrep burcu kadınları partnerlerini fazla kıskanabilir bu sebeple de fazla kısıtlayabilirler. Kova burcu erkekleri bu kısıtlanmaları kabul etmeyebilir. Çünkü kova burcu erkekleri özgürlüklerine çok düşkündürler.  Akrep burcu kadınları kadar, kova burcu erkekleri de kendilerini gizlemeyi çok severler. Bu yüzden aralarındaki merak sürekli olarak artar. Bu gizem aralarındaki çekimi arttıracaktır.

Akrep Burcu Kadını ve Kova Erkeği Aşk Uyumu

akrep burcu kadini ve kova erkegi uyumu1 1 768x512 1

Akrep burcu kadını ve kova burcu erkeğinin aşk uyumu yüksektir. İkisi de aşka büyük anlamlar katabilirler. Akrep burcu kadınları duygusal insanlardır. Aşkı tutkulu şekilde yaşarlar ve derin anlam yüklerler. Kova burcu erkeği için de aşk çok önemlidir. Aşk da uyum yakalayabileceği partner ister. Bu tam olarak akrep burcu kadınıdır.

Aşk anlamında anlaşamadıkları tek nokta, akrep burcu kadınının aşkı çok derin yaşarken, kova burcu erkeğinin biraz sorumsuz davranması olabilir. Aslında kova burcu erkeği, aşkını çok derin yaşar fakat bunu belli etmek istemeyebilir.

Akrep Burcu Kadını ve Kova Erkeği Cinsellik Uyumu

akrep burcu kadini ve kova erkegi uyumu3 2 270x405 1

Akrep burcu kadını ve kova burcu erkeğinin cinsel uyumu yüksektir. İkilinin yatak uyumu olduğu gibi ten uyumu da vardır. Yatakta sınırları zorlamayı seven ikili için, sıradanlık yatakta olmamalıdır. Akrep burcu kadınının tutkusu, kova burcu erkeğinin enerjisi ile birleşecektir.

Akrep Burcu Kadını ve Kova Erkeği Evlilik Uyumu

Kova burcu erkekleri fazlasıyla özgür insanlardır. Bu yüzden en geç evlenen burçlar arasındadırlar. Fakat yine de kova burcu erkekleri evlendiklerinde tam anlamıyla aile babası olurlar. Akrep burcu kadınları da evlilik konusunda çok seçicidirler.

Akrep Burcu Kadını ve Kova Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Akrep burcu kadını ve kova burcu erkeğinin arkadaşlık uyumu da yüksektir. Günlük hayatta pozitiflikleri ve enerjileri uyduğu için arkadaş olabilirler. Sürekli olarak gezip, yeni yerler keşfeden ikili olurlar. Aralarındaki arkadaşlık zaman içinde aşka da dönüşebilir.

Akrep Burcu Kadını ve Kova Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Akrep burcu kadını ve kova burcu erkeği genel olarak iyi anlaşırlar. Karşılıklı iletişim kurabilen ve ne istediği bilen ikili olurlar. İkili ilişkiye başlamak için çok zorlanabilirler. Çünkü iki burçta duygularını dışa vurabilen insanlar değillerdir. Bu konuda yanlarında mutlaka bir destekçi isteyebilirler.

akrep burcu kadini ve kova erkegi uyumu4 1 768x512 1

Kova burcu erkekleri denildiğinde ilk akla genel olarak özgürlük gelir. Akrep burcu kadınları için ise sevdiğini kıskanmak gelebilir. Bu anlamda birbirleri ile sürekli olarak çatışabilirler. Ama ikilinin genel anlamdaki uyumu fazlasıyla yüksektir. Arkadaşlık, aşk ve evlilik uyumları sağlanan çiftin ten uyumu da vardır.

Akrep Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu