Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Akrep Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Akrep Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Akrep burcu kadını ve koç burcu erkeği uyumu imkansız denilebilir. İkisinin bir arada olması ve anlaşabiliyor olması çok zordur. İki burçta baskın karakterlere sahiptir. Akrep burçları su, koç burçları da ateş grubunda yer almaktadır. Burç anlamında bakıldığında her ikisi de farklı grupların yöneticileridir. İlişkilerinde de iki burçta yönetici olmak isterler. Anlaşma sağlayabilirlerse aralarından birini seçip, ilişkiyi yönetmek konusunda görevi ona bırakabilirler.

Akrep Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Her iki burç içinde geçerli olan baskın karakterli olmak, ilişkide büyük sorunlara sebep olacaktır. Akrep burcu kadını da, koç burcu erkeği de geri adım atmadıkça veya kendinden ödün vermediği sürece ilişkinin düzgün ilerleyebilmesi mümkün değildir.

Akrep Burcu Kadını ve Koç Erkeği Aşk Uyumu

Aralarındaki aşk uyumu yüksek olsa da karakter uyumu düşük olduğu için ilişkileri uzun soluklu olmaz. Koç burcu erkekleri, düşünmeden hareket etme konusunda ustadırlar. Akrep burcu kadınları ise önce sorgularlar ve sonra hislerine göre hareket ederler. İki burcun ilişkisinin devamlılığını sağlaması için, kendilerinden mutlaka taviz vermeleri gerekir.

Akrep Burcu Kadını ve Koç Erkeği Cinsellik Uyumu

akrep burcu kadini ve koc erkegi uyumu4

Akrep burcu kadını ve koç burcu erkeğinin uyum yakaladıkları tek nokta cinselliktir. Hatta uyumları o kadar yüksektir ki, ilişkilerindeki problemleri yatakta silebilirler. Akrep burcu kadını oldukça çekici ve yatakta ateşlidir. Koç burcu erkekleri ise cinselliğe ve partnerinin çekiciliğine çok önem veren burçlar arasındadır.

Akrep Burcu Kadını ve Koç Erkeği Evlilik Uyumu

Koç burcu erkekleri oldukça çapkın bir karaktere sahiptir. Akrep burcu kadınları ise kıskanan, güven isteyen ve sadakate önem veren burçlardandır. Bu anlamda birbirleriyle sürekli atışabilir hatta büyük tartışmalar yaşayabilirler. Akrep burcu kadını, koç burcu erkeğini sürekli olarak deneyebilir. Koç burcu erkeği ise bu durumdan muhakkak rahatsız olacaktır.

Akrep Burcu Kadını ve Koç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

akrep burcu kadini ve koc erkegi uyumu2

Arkadaşlık uyumları çok görüşmedikleri sürece gayet iyidir. Akrep burcu kadını da, koç burcu erkeği de eğlenmeyi, konuşmayı, gezmeyi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi severler. Bu anlamda birbirleriyle uyum sağlayacaklardır. Aynı zamanda iki burcun da yönetici özellikte olması, birbirlerini anlama konusunda onları birleştirecektir. Arkadaşlık uyumları yüksek diyebiliriz.

Akrep Burcu Kadını ve Koç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

akrep burcu kadini ve koc erkegi uyumu3

Koç burcu erkeği inat, lider vasıflı ve bildiği doğrudan şaşmayan burçlar arasındadır. Akrep burcu kadınları ise bilmiş ve kendinden ödün vermeyen karakterdedir. Bu anlamda birbirleriyle asla anlaşamazlar. Her iki burcu da Mars yönetir. Bu yüzden ikisinde de savaş ruhu vardır. İlişkilerine de bunu yansıtırlar. Savaşçı ruhları her zaman ön plana çıkar.

Akrep burcu kadınları kimi zaman sakinlik ister. Koç burcu erkeğinin ise enerjisi hiç bir zaman bitmez. Sürekli olarak hareketlidir. Akrep burcu kadınları buna yetişemez. Akrep burcu kadınları bundan yorulabilirler. İletişim anlamında bakıldığında ise akrep burcu kadını karşısındaki insanı çok güzel dinler. Konuşmaktan çok dinlemeyi sever diyebiliriz. Koç burcu ise dinlemekten çok anlatmayı sever. İlişki de genel olarak koç burcu erkeği konuşur, akrep burcu kadını ise dinler.

Akrep Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu