Film & Dizi Önerisi

Ailecek Şaşkınız Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

2018 yılında vizyona giren komedi filmi Ailecek Şaşkınız, izlemeye doyamayacağınız bir kadroyla karşınıza çıkmaktadır. Çalgı Çengi ve Düğün Dernek filmleriyle gişede rekorlar kıran Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi yine sıcak bir hikayenin içerisinde yer almıştır. Selçuk Aydemir‘in imzasının bulunduğu, senaryo ve yönetmenliğini üstlendiği bu komedi filmi 2 Mart 2018’de vizyona girmiştir. Ardından internette birçok platformda yer almaya başlamıştır. İşte Ailecek Şaşkınız’ın konusu ve oyuncu kadrosu…

ailecek şaşkınız

Ailecek Şaşkınız Film Konusu

Babası büyük bir şirketin sahibi olan Ferhat, şirketin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen şımarık ama zeki bir adamdır. Bu durum babasının hayatını kolaylaştırıp, şirket için faydalı olsa da şirket çalışanları aşırı çalışma ve disiplinden büyük şikayetçidir. Yaşına rağmen hala çocuksu bir yapısı olan Ferhat, sağ kolu ve aynı zamanda çocukluk arkadaşı olan şirketin finans müdürü Gökhan’la birlikte şirketi idare ettirir.

Çalışanlarına pek fazla nazik davranmayan ikili bir gün kendilerini sıkı çalışmadan alıkoyacak kişiyi bulur. Bir ihale için deli gibi çalışırken evlerine giren hırsızdan kendilerini kurtaran güzel, zeki ve iyi kalpli polis Elif’e, Ferhat sırılsıklam aşık olur. Elif narin görünüşünün aksine kariyeri özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu bir polistir. Sert karakteriyle Ferhat’ı ve onun kişiliğini sonuna kadar zorlayacaktır…

ailecek saskiniz

Ailecek Şaşkınız Oyuncu Kadrosu

Film, Çalgı Çengi’yle başladıkları serüvenlerinde Düğün Dernek’le zirveyi gören ve son dönemin komedi alanında en sevilen ikililerinden ve simalarından olan iki yetenekle başarı yakalamıştır. Filmin başrolünde yer alan Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisine bir o kadar daha yetenekli isimler eşlik etmektedir. Baş karakterlerden Ferhat’a Ahmet Kural can verirken, polis Elif’i ise Saadet Işıl Aksoy oynamaktadır. Ferhat’ın çocukluk arkadaşı Gökhan’ı ise Murat Cemcir başarılı bir şekilde giymektedir.

ailecek saskiniz 4 685x474

Elif karakterinin ailesinde anne ve baba rolü ise Cengiz Bozkurt ve Günay Karacaoğlu tarafından canlandırılmaktadır. Aynı zamanda filmin kadrosunda daha birçok önemli ve sevilen isimde yer almaktadır.

Filmde yer alan oyuncuların tam listesi:

ailecek saskiniz 2 685x656

2 Mart 2018 vizyona giren film, Selçuk Aydemir’in diğer serilerinde de olduğu gibi gişede başarı yakalamıştır. Toplamda 23 hafta vizyonda kalan film, 4.034.858 kişi gişe yapmıştır. Vizyondan kalktıktan kısa bir süre sonra online dizi ve film platformlarda ücretli olarak yer almaya başlamıştır.

Dizinin Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu