2018’de Neler Moda Olacak?

Dolabınızda yeni kıyafetler için yer açma zamanı geldi. 2018’de moda olacak kıyafetler nelerdir? Hepsi yazımızın devamında.

Moda trendleri oldukça hızlı bir şekilde ortaya çıkıyor ve yine oldukça hızlı bir şekilde tüketiliyor. Çok kısa bir süre içerisinde hemen her şeyin modası değişiyor. Moda dünyası her sene tamamen yeni kurallar oluşturuyor. 2018 yılında neler moda olacak sizler için derledik.

Mor Rengi

 2018'de Neler Moda Olacak?

Pantone’nin 2018’in rengi olarak belirlemiş olduğu mor rengini paltolarda da görebilmek mümkün. 2018’in trendi olan bu renk ile yine bu senenin trendi olan oversize paltolar birleştiği zaman ortaya muhteşem bir görüntü ortaya çıkıyor.

Plastik Koruyucu

 2018'de Neler Moda Olacak?

2018’de kıyafetlterde, ayakkabılarda artık plastik görebilmek mümkün. Özellikle yağmurlu havalarda paltonuzun üzerine giyerek hem ıslanmayacaksınız hem de tarz bir görüntüye kavuşabileceksiniz.

Plastik Detaylar

 2018'de Neler Moda Olacak?

Size, plastiği her yerde göreceksiniz demiştik. Topuklu ayakkabılarda da karşımıza çıkacak olan plastik detaylar masallardan çıkmış gibi duruyor.

Çiçek Desenli Botlar

 2018'de Neler Moda Olacak?

Çiçek desenleri ilk olarak kot pantolon ve ceketlerde görmüştük. 2018’de ise botların üzerinde karşımıza çıkacak olan bu işlemeler kadınların şıklığına şıklık katacak.

Kalın Tabanlı Botlar

 2018'de Neler Moda Olacak?

Siyah kalın tabanlı ve büyük kemerlere sahip botlar kadınların kıyafetlerinin tamamlayıcısı olacak. Geçtiğimiz dönemlerde de bolca görmüş olduğumuz yan tarafı açık botları yağmurlu havalarda giymemeniz gerekli.

Toka

 2018'de Neler Moda Olacak?

Yanlarında toka bulunan ayakkabılar bu senenin trendi olacak. Çizmeden bota birden fazla ayakkabı çeşidinde tokaları görebilmek mümkün hale gelecek.

File Çantalar

 2018'de Neler Moda Olacak?

Pazara ya da alışverişe giderken kullanılan file çantalar gündelik yaşamda sade bir görünüm elde etmek adına kullanılacak.

Kareli Detaylar

 2018'de Neler Moda Olacak?

Sonbahar döneminden günümüze kadar devam eden kareli modası 2018 senesinde de devam edecek. Mini kareli etekler bu senenin gözdesi olmaya aday durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu