MaksatModa

2017’nin En Kötü Tarzları

instagram takipçi hilesi

Seneye stilleri ile damga vuran kadınların sonrasında sıra en kötü tarzları listelemeye geldi. İşte 2017’de kötü tarzları ile olukça fazla konuşulan ünlüler.

2017’nin En Kötü Tarzları

Rita Ora

rita

Rita Ora, MTV Avrupa Müzik Ödülleri akşamında Palomo Spain yapımı bir bornoz ile kırmızı halıda boy gösterdi. Bornuzunu mücevherler ile tamamlayarak kırmızı halının en şaşırtıcı ve en kötü stilleri arasında yer aldı.

Julia Michaels

Julia Michaels

Julia Michael, Amerika Müzik Ödülleri’nde kendi ideallerine uymayan Phuong My tasarımı kırmızı silüet bir elbise ile boy gösterdi. Elbisenin dekoltesinde yer alan aksesuar ve dekolte yeri gerçekten anlamsız ve kötü durmuş.

Sabrina Carpenter

Sabrina Carpenter

Sabrina Carpenter, Amerikan Müzik Ödülleri gecesinde kırmızı halıda içimizi hüzün ile dolduran bir görüntü ile karışımıza çıktı. Missoni gömlek elbisesi Casadei deri çizmeleri ile kırmızı halı adına en özensiz kombin diyebiliriz.

Dencia

Dencia

Dencia, her daim kostüm stili ile 2017 Billboard Ödülleri akşamında seninin en kötü stillerine damga vurmayı başardı.

Halle Berry

Halle Berry 1

Halle Berry, Oscar Ödülleri’nde oldukça mutsuz bir duruş sergiliyor. Elbisenin detayları kendi ideallerine uygun olmadığı için vücut şeklini kötü sergilemesine neden olmuş. Bu saç stilide kendisine ve elbisesine pek fazla yakışmamış desek yanılmış olmayız.

Jessica Biel

Jessica Biel 1

Oscar gecesinde fazla göz yoran elbisesi ile senenin en kötüleri arasında girmeyi başardı. Biel, boydan gold payet elbisesi içerisinde kaybolmuş.

Janelle Monae

Janelle Monae 1

Janelle Monae, Oscar gecesindeki bu imajı ile senin en kötü tarzları arasına girmeyi başardır. Abartılı bir şekildeki geniş elbisesi çor frapan ve oldukça rüküş bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olmuş.

Madonna

Madonna

Madonna, Met Gala’da ki Moschino tasarımlı desenli ve madalyon aplikeli kıyafeti ve uzun deri eldivenleri ile senin en kötü tarzları arasında. Kamuflaj bir desen ile frapan bir görüntü yaratmayı başarabilmiş.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu