MaksatModa

2017’de Google’da En Fazla Aranan Oscar Elbiseleri

instagram takipçi hilesi

Yeni bir yıla sayılı günler kala 2017 senesinin enlerine bakmaya devam ediyoruz. Google, 2017 Oscar’ları arasında en fazla aranan elbiselerin listesini çıkarttı.

en fazla aranan oscar elbiseleri

2017’de Google’da En Fazla Aranan Oscar Elbiseleri

Jessical Biel

Jessica Biel

Oscar gecesi için altın parıltılar ile adete bir Oscar heykeline benzeyen Jessica Biel, en fazla konuşulan Kaufman Franco seçimi ile ilk onda yer aldı.

Alicia Vikander

Alicia Vikander

Alicia Vikander’in dantel işlemeli elbisesi modern ve genç ruhunun bir yansıması. Tercihi ise Louis Vuitton.

Viola Davis

Viola Davis

Oscar Töreni’nde ödül kazanan Viola Davis, kırmızılar içerisindeki Armani Prive ile en fazla arananlar arasında sekizinci oldu.

Priyanka Chopra

Priyanka Chopra

Bu senede listede kendisine yer bulan Chopra, ışıltılı Ralph&Russo tasarımı seçimi ile kırmızı halının en beğenilen isimler arasında yer almıştı.

Halle Berry

Halle Berry

Oscar Töreni’nin en tartışmalı kıyafetlerinden birisi ise Berry’e ait. Versace tercihi ile moda severleri ikiye bölmüştü.

Meryl Streep

Meryl Streep

Oyuncu Chanel elbisesini para almadan giymeyeceği iddiası ile gündeme gelmişti. Meryl Strrep ise bu iddiaları yalanladı ve etik olarak tasarımcılardan kıyafetlerini giymek adına para almadığını söyledi. Bu tartışmaların conusunda Meryl Streep, Elie Saab seçimi ile kırmızı halıda gözüktü.

Dakota Johnson

Dakota Johnson

Kırmızı halı üzerinde her zaman Gucci tasarımlar ile görmeye alışık olduğumu Dakota Johnson, Oscar’da da tercihili ile şaşırtmadı. Kötü eleştirileri ve övgüleri aynı anda toplayan elbise ise dördüncü sırada yer almakta.

Janelle Monae

Janelle Monae

Janella Monae’nin boncuklar, payet, tüy ve kristal ile kaplanmış olan fazla abartılı Elie Saab Couture elbisesi her ne kadar Oscar’ın kötü görünümleri arasında bulunuyor olsa bile Google’da oldukça merak edilmiş.

Hailee Steinfeld

Hailee Steinfeld

Romantik lavanta tonlarındaki Ralph&Russo elbisesi Hailee Steinfeld’i en fazla arananlar arasında ikinci sırasına yerleştrilmiş.

Emma Stone

emma stone

Emma Stone’a ilk Oscar Ödülünü kazandıran Swarovski kristalleri ile kaplı Riccardo Tisci’nin ellerinden çıkma Givenchy tasarımıydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu