Film & Dizi Önerisi

Zeytin Ağacı Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Zeytin Ağacı Dizi Konusu ve Oyuncuları..! Zeytin Ağacı dizisi, dizi severler ile 28 Temmuz 2022 günü Netflix ekranlarında buluşacak olan dram temalı bir dizidir. Dizinin başrollerinde Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz birlikte rol alıyor.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Zeytin Ağacı dizisi hakkında bilgileri verelim. İşte Zeytin Ağacı dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Zeytin Ağacı
Orijinal İsmi: Zeytin Ağacı
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 28 Temmuz 2022
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı:
Yaş Sınırı: –
Süre: 20-50 dakika (bölüm başı)
Yönetmeni: Burcu Alptekin
Senarist: Nuran Evren Şit
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yapım Şirketi: OGM Pictures
Başrol Oyuncuları: Tuba BüyüküstünSeda Bakan, Boncuk Yılmaz
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Netflix

Zeytin Ağacı Dizi Konusu

Ada, Sevgi ve Leyla’nın üniversitede başladıkları dostluk, yılların en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada başarılı bir genel cerrah, Sevgi ise hırslı bir avukattır. Öte yandan, ikisinin aksine Leyla’nın ne işi ne de kariyeri vardır.

Ancak Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını vermektedir. Sevgi, Ada’nın dilediği gibi tedavi olmak için hastaneye gitmek yerine farklı bir umudun peşinde koşmaya karar verir. Zaman adında gizemli bir adamı bulması için Leyla’dan kendisini Ayvalık’a götürmesini ister.

Sevgi’yi bu kararından vazgeçiremeyeceklerini anlayınca umutsuzca birlikte yola koyulurlar. Henüz bilmedikleri şey ise bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış sadece kendisinde değil Ada ve Leyla’nın hayatlarında da beklenmedik olayları tetikleyecektir.

Zeytin Ağacı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Zeytin Ağacı dizisi, 28 Temmuz 2022 Netflix ekranlarında dizi severler ile buluşacak.

Zeytin Ağacı

Oyuncu Kadrosu

Zeytin Ağacı dizisinin oyuncuları şu şekildedir;

Zeytin Ağacı

Zeytin Ağacı Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu