Astroloji ve Burçlar

Yükselen İkizler Burcu Özellikleri!

instagram takipçi hilesi

Yükselen ikizler heyecanlı ve maceraperest yapıları ile her girdikleri ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Aslında yükselen burcumuz, güneş burcumuzda olmayıp da karakterimizde var olan pek çok özelliğin ana nedeni olarak gösteriliyor. Kimi zaman değer yargılarımızı, kimi zaman alıngan yanlarımızı, kimi zaman ise önceliklerimizi belirliyor diyebiliriz.

İkizler burcu genel itibariyle bakıldığında kıpır kıpır ve oldukça enerjik insanların burcudur. Yükselen burcu ikizler olanlarda da, buna benzer özelliklere sıkça rastlamak mümkündür. Araştırmacı ve sorgulayan tavırları ise onlara marjinal bir hava katar desek yeridir.

yükselen ikizler özellikleri

Peki ikizler burcu yükselenine sahip olan kadın ve erkeklerin, hem fiziksel hem de kişisel özellikleri nelerdir? İşte biz de bu yazımızda sizlere bu soruların cevabı niteliğinde bir takım bilgiler aktarıyor olacağız. Konuya ilişkin videolara ise yazımızın son bölümünde ulaşabilirsiniz.

Yükselen İkizler Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir?

Mental açıdan özgür olmaya ve düşüncelerini hür bir biçimde ifade etmeye çok önem verirler. Hevesli, meraklı, hayatı sorgulayan ama aynı zamanda da yaşam enerjisini kaybetmemek için çabalayan insanlardır.

Karakter olarak anlayışlı ve çok katı kuralları olmayan, şartlara ve bulundukları ortama uyum sağlayabilen kişilerdir. Arkadaşlık ve dostluk ilişkilerine çok önem verirler. Girdikleri ortama neşe katmalarından dolayı ise arkadaş çevreleri bir hayli geniştir.

Yapmacık tavırlardan hiç hoşlanmazlar. Doğal ve içi dışı bir insanlar onlar için çok değerlidir. Çünkü kendileri de öyledir. Pratik zekaları çokça gelişmiştir. Kriz yönetiminde oldukça başarılıdırlar. Zorlukların üstesinden gelebilmek adına sundukları pek çok akılcı çözüm önerisi vardır.

Hisleri çok kuvvetli olan yükselen ikizler, kendilerinin farkındadırlar ve öz güvenleri yüksektir. Sezgileriyle hareket etmeyi ve yeni şeyler deneyimlemeyi çok severler. Biraz havai ve uçuk kaçık bir tarafları vardır. Bu yönleri, onların uzun süre boyunca aynı konu ile ilgilenmelerini zorlaştırır. Bazen her şeyden kolayca sıkılabilirler.

Kararsızlık onların en bilinen özelliklerinden bir tanesidir. Sık sık fikir değiştirmeleri kimi zaman zihinsel açıdan yorgun hissetmelerine neden olabilir. Sabırsız ve tez canlı kişilik yapıları vardır. Akıllarına koydukları şeyin zamana yenik düşmesine izin vermez ve hemen harekete geçerler.

Para harcamayı seven, bonkör bir yükselen burçtur. Eğlence ve yemek için harcadıkları paraya çoğunlukla acımazlar. Aynı anda iki iş kolu ile meşgul olabilirler ve hatta bunu bilinçli olarak da tercih edebilirler.

yukselen ikizler kadin

Yükselen İkizler Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Değişken düşünce yapıları ve istekleri vardır. O nedenle onların ne yapmaya çalıştığını anlamak her zaman çok da kolay değildir.Belli başlı davranış kalıpları ve toplumsal normlar onlara göre değildir. Özgürlük onların vazgeçilmezidir.

Çok okuyup çok araştırmaları nedeniyle edindikleri her yeni bilgi, hızlıca fikir değiştirmelerine yol açabilir. Enerjik, sıcak kanlı, dost canlısı ve yardım sever bir yapıları vardır.

Yeni yerler görmek, keşiflerde bulunmak, anılar biriktirmek ve seyahat etmek onların en çok keyif aldığı şeylerden başlıcalarıdır. Duygularını ifade ederken oldukça cömert davranırlar. Sevgilerini de öfkelerini de şeffaf bir şekilde ortaya koyarlar. Hayal güçleri ve konuşma yetenekleri gelişmiş olan yükselen ikizler kadınları kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz.

yukselen ikizlerrr

Yükselen İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

 • Kıvrak zekaları, hitabet yetenekleri ve nezaketleri ile bilinirler.
 • Pratik fikirler ve çözümler üretmede çok başarılıdırlar.
 • Değişken yapıları ve fikirleri bazen çevresindekilerle zıtlıklar yaşamasına sebep olabilir.
 • Disiplinden ve katı kurallardan hiç haz etmezler.
 • Aşk hayatlarında partnerlerine çok iş düşer. Çünkü idare edilebilmeleri hiç kolay değildir. Asi yapıları, ilişkilerinde biraz sorun yaratabilir.
 • Emir almak onlara göre değildir. Bu nedenle kendi işlerini kurmak her zaman ilk tercihleridir ve bunun için gereken müteşebbis ruhu, onlarda mevcuttur.
 • Bazı dönemlerde çok içe kapanık olabilirler, modlarının yükselmesi için onları kendi hallerine bırakmak yeterlidir.

Yükselen İkizler Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

 • Yüzleri uzun, ince ve kemikli bir yapıya sahiptir.
 • Orta veya uzun boylu olsalar da narin bir görünümleri vardır.
 • Elleri zarif ve bakımlı görünür.
 • Kilo almaya çok meyilli değillerdir, genellikle formda görünürler.
 • Parlak, iri ve belirgin gözleri, etkileyici bir bakışları vardır.
 • Gülüşleri çok doğal, içten ve ağız dolusudur.
 • Çoğu zaman yaşlarından daha genç ve dinamik göründükleri söylenir.
 • Konuşurken jest ve mimiklerini sıklıkla kullanırlar.

Yükselen İkizler Burcunun Özellikleri İle İlgili Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu