Gezi Rehberi

Yetişkin Otelleri Tavsiyeleri 2023

instagram takipçi hilesi

Tatil seçenekleri konusunda en iyisini vaat eden ülkeler arasında yer alan Türkiye’de farklı ihtiyaçları yüzde yüz karşılayan konaklama seçenekleri de mevcuttur. Onlardan birisi de yetişkin otelleriYetişkin otelleri; adından da tahmin edebileceğiniz üzere çocuk kabul etmeyen otellerdir. Bu tür oteller; bilhassa balayı çiftleri için uygun bir seçenek olabilir. Tüm yıl çalıştıktan sonra tatile giden ama çocuk gürültüsüyle uğraşmak istemeyenler için idealdir.

yetiskin otelleri

Türkiye’de Antalya, Muğla, İzmir, Çanakkale ve daha birçok yerde uygun fiyatlı yetişkin otelleri vardır.

Yetişkinler İçin Uygun Oteller Var Mı?

Yetişkin otelleri; aile otellerine kıyasla çok daha uygun fiyatlıdır. Her şeyden önce, bu tür otellerde bulunan oda seçenekleri m2 bakımından büyük değildir. Bu durum; fiyatlara da olumlu olarak yansır. Yetişkin otelleri; ortak kullanım alanları açısından da avantajlıdır. Bilhassa havuzlarda çocukların olmaması önemli bir husustur. Ayrıca, bu tür otellerin aile otellerine kıyasla daha az kalabalık olduğunu ve hizmet kalitesinin en üst seviyede olduğunu dile getirmeliyiz.

Voyage Bodrum

Bodrum gibi her yaştan insanın tatil yapmak istediği bir yerde yer alan bu otel; bilhassa erken rezervasyon seçenekleri ile dikkat çeker. Yüzde 35’e kadar uzanan indirimlerden yararlanmanın mümkün olduğu bir oteldir. Hem balayı oteli hem de ileri yaş dostu oteli olarak tanımlanabilir. Denize sıfır oluşunun yanı sıra mavi bayraklı plajı ile de dikkat çeker.

Otelde kış sezonu Kasım ayında başlarken Nisan ayının onunda sona erer. O tarihten itibaren de yaz sezonu başlar. Bodrum şehir merkezine çok yakın bir oteldir. Bünyesinde SPA merkezi, sauna, hamam, otopark, ücretsiz internet ve daha birçok seçenek yer alır.

Rixos Premium Göcek

Muğla’nın cennetten farksız manzarasında yer alan bu otelin her bir detayına hayran kalacaksınız. Deluxe oda, junior suite, friends suite gibi oda seçenekleri mevcuttur. Ayrıca, balayı çiftleri için çok uygun bir oteldir. Buna ek olarak, otel; özel günlerde çok sayıda sanatçıyı ağırlar. Bilhassa yılbaşında popüler şarkıcıları dinlemek adına bu otele gelebilirsiniz.

TUI Blue Seno

Muğla yetişkin otelleri arasındadır. Deniz ve havuz manzaralı oda seçenekleri ile göz doldurur. Denize sıfır bir otel olmakla beraber mavi bayraklı plajı ile farkını belli eder. Denizi kademeli olarak derinleşir. Buna ek olarak, balayı oteli arayanlar için en uygun adrestir. Güvenli turizm sertifikasının olması ciddi bir avantajdır.

Alba Royal Hotel

Antalya yetişkin otelleri denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisidir. SPA merkezi bulundurur. Yaz sezonu; diğer otellerden farklı olarak beş ay sürer. Ziyaretçilerine çok sayıda sporu yapma şansını sunar. Hem ücretli hem de ücretsiz hizmetleri vardır.

Thor Luxury Hotel Villas

Bodrum Torba sınırları içerisinde yer alan bir oteldir. Bünyesinde bulunan 203 oda ile farkını ortaya koyar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu