Astroloji ve Burçlar

Yengeç Burcu Hakkında İlginç Bilgiler Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

İlişkiler söz konusu olduğunda Yengeçlerin en çok Oğlaklar ve Boğalar ile uyumlu olduğunu biliyor muydunuz? Yengeç mevsimi, 21 Haziran’dan 22 Temmuz’a kadar uzanır ve zodyakın dördüncü burcunu temsil eder.

Dirençli yengeç ise Yengeç burcunun temsilcisidir. Ancak sert dış kabukları sizi yanıltmasın. Bu sert dış görünüşün altında, diğer su burçları olan Balık ve Akrep gibi, yumuşak ve duygusal bir Yengeç vardır.

Yengeçler harika arkadaşlar ve sevgililer edinirler ve hayatınızda bir tane varsa, onlar hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin. İşte;

Yengeç Burcu Hakkında İlginç Bilgiler Nelerdir?

Yengeçler nasıl bilinir?

yengec burcu hakkinda 2

Yengeçlerin ortak özelliklerinden biri derin duygularıdır. Ancak, onları ağlayan bebeklerle karıştırmayın. Sadece bazı şeyleri biraz daha derinden hissediyor gibiler. Onları bu kadar harika aşıklar ve arkadaşlar yapan da budur.

Yengeçler, duygularıyla uyum içinde oldukları için duygusal zeka sergilerler. Sevdiklerinde çok severler ve inanılmaz sadakat gösterirler.

Bir Yengeç arkanızı kolluyorsa, onlara güvenebilirsiniz. Değer verdikleri sebepler uğruna savaşa atılmaya hazırlar. Öyle olsa bile, körü körüne savaşa girmek Yengeçler için her zaman harika sonuçlanmaz. Güçlerini hafife alabilirler ve daha büyük bir rakibe meydan okurken ezilebilirler.

Yengeçler hakkında ilginç gerçekler nelerdir?

yengec burcu hakkinda 3

Kalp, Yengeçleri tıpkı su burçları Balık ve Akrep gibi yönetir. Yengeçlerin kendileri için önemli olan şeyler ve insanlar hakkında son derece tutkulu olduklarını görmek alışılmadık bir durum değildir.

İnatçı yengeç Yengeç burcunu temsil eder. Yengeç gibi, yumuşak içlerini güvendikleri insanlar için saklarlar. Bir Yengecin gözyaşlarını gördüyseniz veya etrafınızda savunmasız kaldıysa, bunun nedeni size güvenmeleridir.

Yengeç burcu ay tarafından yönetilir. Bu nedenle, tıpkı Ay döngüsüyle birlikte Ay’ın değişmesi gibi, bir Yengeç’in duyguları da zıplayabilir. Değişen ruh hallerini su işareti hassasiyetlerine bağlayın. Köşenizde bir Yengeç varsa, ihtiyaç duydukları için onlara ekstra özen gösterdiğinizden emin olun.

Yengeç burcuysanız eğer şanslı numaralarınız 2, 3, 15 ve 20’dir .

Yengeç, İkizler ve Aslan takımyıldızları arasında yer alır. Bu dördüncü zodyaktır. Bir burcun diğerine geçişinde doğan insanlara doruk denir. Böylece 18 Haziran ile 24 Haziran arasında doğanlar İkizler-Yengeç Dorukları, 19 Temmuz ile 25 Temmuz arasında doğanlar Yengeç-Aslan Tırtılları olarak adlandırılır.

Yengeçler kiminle evlenmeli?

yengec burcu hakkinda 4

İlişkiler söz konusu olduğunda, Yengeçlerin duygularını göstermesi biraz zaman alabilir. Duygularını göstermek için partnerlerinden gelen güvenliğe ihtiyaç duyarlar.

Bir Yengeç genellikle bir sevgili için her şeyi yapmaya hazırdır. Ne yazık ki, bu onları bencil ortaklar haline getirebilir. Yengeçler işlendikten sonra eşlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kendilerinden ödün verebilirler.

Yengeçlerin tek istediği, birlikte bir ev inşa edecek biridir. Genellikle eşlerinden şefkat ve ilgi isterler. İhmal edilmiş hissettiklerinde, bu onların ruh halini ciddi şekilde etkileyebilir.

Oğlak ve Boğa Yengeç ile en uyumlu burçlardır. Yengeç ile uyumlu diğer burçlar arasında Balık, Akrep ve Başak bulunur.

Bir Yengecin zayıflığı nedir?

yengec burcu hakkinda 5

Yengeçlerin dalgalanan duyguları en büyük zayıflıklarından biri olabilir. Bununla birlikte, sert bir dış görünüşleri vardır, bu yüzden nasıl hissettiklerini bilmeyebilirsiniz.

Yengeçler, hassas hallerinde dürtüldüğünde, bastırılmış duygulardan patlayabilirler. Henüz savunmasız yönlerini size açıklamadılarsa, kafalarından neler geçtiğini anlamak zor olabilir.

Yengeçler sevgi ister. Bu onların yapışkan olarak çıkmalarına neden olabilir. Bununla birlikte, Yengeçler sevdikleri için her şeyi yapmaya hazır olduklarından, bu onların aşırı sadakatinin bir yansımasıdır.

Ne yazık ki, bu uzunluklar, aşk ilgilerinin uzaklaşmasına yardımcı olacağını düşünürlerse yalan söylemeyi içerir. Yengeçler çok sadık oldukları için karşılığında sadakat beklerler.

İncindiklerinde affedebilirler ama asla olayların peşini bırakmazlar. Bunun yerine, Yengeçler yaralarını iyileştirmek için kabuklarına çekilebilir.

Yengeçler sır saklayabilir mi?

yengec burcu hakkinda 6

Yengeç burçları için bir takma ad var ise bu zodyakın gizli koruyucularıdır. Bir Yengeç sizi sevdiğinde, sırlarınızı saklamak da dahil olmak üzere tamamen sadık kalır.

Cömert ve anlayışlı oldukları için harika arkadaşlar edinirler.

Ünlü Yengeç burçları hakkında eğlenceli gerçekler.

yengec burcu hakkinda 7

Dünyada pek çok etkili Yengeç burcuna sahip ünlü vardır. Yengeç burcu olduklarını muhtemelen bilmediğiniz bazı önemli kişilikler:

  1. İş adamı ve dünyanın en zengin adamı Elon Musk, Yengeç burcudur. 28 Haziran 1971 tarihinde doğmuştur.
  2. Prenses Diana Yengeç burcuydu ve doğum tarihi 1 Temmuz 1961‘di. Nezaketi ve hayırsever çabaları nedeniyle seviliyordu.
  3. 3 Temmuz 1962 tarihinde doğan Tom Cruise, bir Yengeç ve bir Hollywood aktörüdür. Aksiyon filmi rollerinde kendisi de cesaret gösterileri yapıyor.
  4. Kendine özgü sesi ve şehvetli müziği ile tanınan Lana Del Rey, bir Yengeç burcudur. 21 Haziran 1985 tarihinde doğmuştur.
  5. Tibet‘in en yüksek ruhani lideri olan 14. Dalai Lama bir Yengeç’tir. 6 Temmuz 1935 tarihinde doğmuştur.
  6. Yıllarının çok ötesinde bir cesaret sergileyen Yengeç Malala Yousafzai dikkat çekicidir. 12 Temmuz 1997 tarihinde doğdu ve kızların eğitim hakkı için verdiği mücadele nedeniyle Nobel Barış Ödülü sahibi en genç kişi olmuştur.

Yengeçler sert bir kabuğa sahip olabilir, ancak içleri gerçekten yumuşaktır. Ruh halindeki dalgalanmalar ve sevgiye duyulan ihtiyaç, baskıcı görünebilir.

Ancak, yanınızda bir Yengeç burcu olması buna değer çünkü onlar tutkulu aşıklardır. İnandıkları davalar ve sevdikleri insanlar için savaşacaklardır. Etrafınızdaki Yengeçlere biraz daha fazla sevgi göstermeyi unutmayın.

Yengeç Burcu Hakkında İlginç Bilgiler Nelerdir ile İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu