Yaşam

Yazılı ve Resimli Kurban Bayramı Mesajları (2023)

instagram takipçi hilesi

Kurban Bayramı Mesajları..! 2023 yılında da sağ salim kurban bayramına kavuştuk. Geçtiğimiz 2020 yılında kurban bayramını evde geçirmiştik. Karantinada olduğumuz için sevdiklerimizi hem aramış hem de bayram mesajları ile bayramlarını kutlamıştık.

2023 Kurban bayramında karantina uygulamaları olmadığı için sevdiklerimiz ile az da olsa görüşebileceğiz. Fakat çok uzakta olan kişiler ile bayramlaşmamız için yine devreye telefonlar giriyor. Telefonlarımız ile istersek arayarak, istersek de güzel bir bayram mesajı ile onları unutmadığımız hissettirebiliriz.

Rehberinizde ye alan kişilere tek tek arayarak ulaşmak oldukça zor olacaktır. Özellikle de telaşı bol olan kurban bayramında. Ancak arayamadığınız kişilere sizler için seçtiğimizi harika bayram mesajları ile Kurban Bayramlarını kutlayabilirsiniz.

İster yazılı isterseniz de resimli kurban bayramı mesajlarını sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

kurban bayrami mesajlari

Kurban Bayramı Mesajları

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Türk İslam alemine huzurlu, bereketli ve barış dolu bir bayram dilerim. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar…

Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle.

Rahmet deryasında gönüllerin sevgiye ve dostluğa dönüştüğü Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.

En Güzel Kurban Bayramı Mesajları

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Gönüller bir olsun bu mübarek ayda düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun bu mutlu gün tüm Müslümanlara Kurban Bayramı’nız mübarek olsun canım dostlarıma.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Nice Ramazan Bayramlarına…

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun… Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren Kurban Bayramı hayırlara vesile olsun.Kurban Bayramı’nın bütün evlere, gönüllere, huzur ve bereket getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

Yüce dinimizin bizlere en güzel hediyelerinden biri olan Kurban Bayramına ulaşmanın emsalsiz huzur ve sevincini yaşıyoruz. Kurban Bayramı’mız mübarek olsun…

Resimli Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı Mesajları ile ilgili videolar

https://www.youtube.com/watch?v=BMYAQuY6f-c

https://www.youtube.com/watch?v=DoPHne5DAvM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu