İlişki Konuları

Yatak Odanızı Eğlenceli Hale Getirecek 10 Oyun

instagram takipçi hilesi

Yatak Odanızı Eğlenceli Hale Getirecek 10 Oyun.. Genelde ilişkilerin tek düze şekle gelmesi veya rutine binmesiyle çiftlerin hemen yenilikler araması bir olur. Cinsellikte önemli adımlardan birisi rutinden çıkıp, yeniliklere açık olmaktan geçer. İkili ilişkilerin en önemli adımlarından birisi ilişkinin tazeliği, canlılığı ve heyecanıdır. Yatak odasını canlandırmak adına aynı zamanda partnerinizle eğlenebilmek adına oynayabileceğiniz oyunlar bulunur. Seks yapmadan önce oynayabileceğiniz oyunlar için önerileri aşağıda detaylı olarak sizlerle paylaştık.

Yatak Odanızı Eğlenceli Hale Getirecek 10 Oyun

Yatak Odanızı Eğlenceli Hale Getirecek 10 Oyun

Soyunma Oyunu

yatak odanizi eglenceli hale getirecek 10 oyun

Birbirinizi tanıyor musunuz testi ile eşdeğer diyebiliriz. Bu oyun ile birlikte cinsel hayatınızı canlandırırken aynı zamanda partneriniz hakkında bilip, bilmediklerinizi de deneyebilirsiniz. Partnerinize kendiniz ile ilgili kişisel sorular sorabilirsiniz. Partnerinizin verdiği yanlış cevapta ise bir parça kıyafet çıkararak oyuna devam edebilirsiniz. Aynı zamanda oyunu daha fazla uzatmak için, üst üste kıyafetlerde giyebilirsiniz.

Yaramaz Sorular Oyunu

Partnerinize geçmişte yaşadığınız birlikteliğiniz ile ilgili ateşli sorular sorun. İlk birlikteliğinizi, birlikte yaşadığınız en güzel birlikteliği gibi.. Geçmişte yaşadığınız birliktelikleri birbirinize hatırlatarak, ilişkinizi tazelemekle birlikte yeni bir birlikteliğe de açık hale gelirsiniz. Aynı zamanda bu oyunu Şişe Çevirmece şeklinde de oynayabilirsiniz.

Rol Yapma Oyunu

Çocukça gibi gözükse de genelde seks yaşantısında oldukça fantezik bir durumdur. Partnerinizle birlikte doktor-hasta gibi küçükken oynadığımız oyunlardan, örnek alabilirsiniz. Bu oyunda aslında devamı sizin hayal gücünüzle şekillenecektir.

Fantezi Çanağı Oyunu

Herkesin cinsel anlamda birbirinden sakladığı sırları olabilir. Partnerinizden de sakladığınız fantezilerin olabilir. Bunları bir kağıda yazıp, katlayınız. Aynı şekilde partnerinizde aynı işlemi yaptıktan sonra bu kağıtları bir kaseye atın. Karıştırıp içinden birer adet seçin. Çekilen kağıt üzerine konuşup, hayal gücünüzle fantezinizi daha güzel hale de getirebilirsiniz.

Seks Zarları (Kamasutra)

Bu zarlar oldukça bilindik olanlara arasındadır. Diğer adıyla kamasutra zarlarını, kolaylıkla alabilirsiniz. Zarlar iki tanedir. Bir tanesinin her yönünde seks pozisyonları bulunur. Diğerinde ise mekanlar vardır. Biriniz pozisyon, biriniz yer zarını atabilirsiniz.

Kontrol Sende Oyunu

Bu oyunda cinsellikte oldukça önemli oyunlar arasındadır. Çiftlerin birbirlerine ne istediğini anlatmakta zorlandığı noktalarda kullanılabilir. Çiftlerden birisi 15 dakika boyunca, partnerine istediği şeyleri anlatacaktır. Aynı zamanda uygulayabilir. Sonrasında diğer partnerde aynı şekilde 15 dakika boyunca seksle ilgili isteklerini partnerine göstererek ve söyleyerek ilerleyecek. Bu oyun esnasında uygulamalı göstermekte fazlasıyla etkili olacaktır.

Dondurma Yedirme Oyunu

Bu oyunda fazlasıyla cinsellik içerir diyebiliriz. Partnerinizin gözlerini kapatın. Eline ise kase ve dondurma verebilirsiniz. Dondurma yerine erimiş olan başka bir ürünü de kullanabilirsiniz. Gözü kapalı şekilde size dondurmayı yedirmesini isteyin. Eğer vücudunuzda bir yere dökerse burayı dili ile temizlemesi gerekir.

Erotik Hikayeler Oyunu

Partnerinizle birbirinize erotik hikayeler anlatın veya okuyun. İnternette yer alan erotik hikayelerden de faydalanarak birbirinize bunları okuyabilirsiniz.

Erotik Görev Kartları

52 karttan oluşan bu erotik görev kartları genelde seks shoplarda bulabileceğiniz ürünler arasındadır. 52 kartların her birinde cinsellikle ilgili görevler yazar. Sırasıyla bu görevleri yapmalısınız.

Puzzle Öpücüğü

Partneriniz bir kağıda öpülmek istediği yeri yazıp, köşeye koysun. Siz partnerinizin öpülmek istediği yeri, onu öperek bulun. Oldukça eğlenceli olan bu oyun aynı zamanda sevgi bağlarınızı da güçlendirecektir.

Seks Oyunları İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu