Yerli Erkek Ünlüler

Yaşar Kemal Uğurlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Yaşar Kemal Uğurlu
Tam adı: 
Yaşar Kemal Uğurlu
Doğum tarihi: ??. ??. 1981
Doğum yeri: Ankara, Türkiye
Boyu: 1,8 m
Burcu: 
Ailesi: 
Eşi: Özlem Uğurlu (2012)
Çocuk (ları): Deren Uğurlu
Mesleği: Hakem
Aktif Yılları: 2004 senesinden bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada

Hakkında

Yaşar Kemal Uğurlu Kimdir? Yaşar Kemal Uğurlu, futbol hakemidir.

Yaşar Kemal Uğurlu, 1981 günü Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Dedelerinden bir tanesinin adı Yaşar, diğerinin ise adı Kemal olduğu için ikisinin de adı verildi. Anne ve babası devlet memurudur. İkisi de Bayındırlık Bakanlığı Sosyal İşler Müdürlüğü’nden emekli oldu. Eskrim ile uğraşan bir kız kardeşi var. Türkiye’yi Akdeniz Oyunları’nda da temsil eden kardeşi, pek çok Türkiye Şampiyonluğu elde etti.

İlk olarak Özel Olgun Koleji‘ni, daha sonra da Anıttepe ve Yüce Fen Lisesi‘ni bitirdi. Üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamladı.

Eğitim hayatı boyunca hem futbol oynadı hem de okudu. 2002 senesinde bir maçı izlerken hakemin verdiği kararlara çok kızdı ve hakem olmaya karar verdi. 29 Ağustos 2015 günü ilk kez bir süper lig maçına çıktı. İlk yönettiği maç Mersin İdman Yurdu ve Kayserispor arasında oynanan müsabaka idi.

Baba tarafından aslen Konyalı olan Uğurlu, 2012 senesinde Özlem Hanım ile dünya evine girdi. Bu evliliğinden 2013 senesinde Deren adında bir kızı dünyaya geldi.

Verdiği bir röportajında basketbol izlemeyi futboldan daha çok sevdiğini dile getirdi. İddialar arasında Fenerbahçeli olduğu yer alıyor. 2022 senesinde FİFA Kokartı alarak Avrupa maçlarında da sahada yer aldı.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu