Yaşar İpek

instagram takipçi hilesi

yasar ipek 6
Tam adı: Yaşar İpek
Doğum tarihi: 22 Aralık 1980
Doğum yeri: Diyarbakır / Türkiye
Boyu: 1.83 m
Ailesi: Eylem İpek (kardeşi)
Eşi: Seren Serengil (e. 2018 b.2019)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Şarkıcı, oyuncu
Aktif Yılları: 2003 yılından bu yana
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Yaşar İpek kimdir? Yaşar İpek, 22 Aralık 1980 Diyarbakır doğumlu şarkıcıdır. 5 yaşında ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınmıştır. Müzik ve sinema dünyasına çocuk yaşta adım atmıştır. Ailesine ait bir film şirketinin yaptığı filmde ilk defa oyunculuk tecrübesi yaşamıştır.

10 yaşında kadar birçok filmde çocuk oyuncu olarak rol almıştır. Rol aldığı bazı filmlerde Emrah’ın küçüklüğünü canlandırmıştır. Daha sonra oyunculuğu bırakan İpek, askere gitmiştir. Askerde ordu evinde şarkı söylemeye başlamıştır. 2003 yılında ilk albümünü çıkarmıştır.

Ardından Sözüm Ona Sevdin, Arada Bir isimlerinde albüm çalışmalarıyla müzik piyasasında yer almaya devam etmiştir. Albümleriyle geniş bir kitle yakalayan İpek, Pdnd Müzik çatısının altında 2017’de , ilk single çalışması olan Yalnız Kalacaksın’ı piyasaya sürmüştür.

2018 yılında bir süredir birlikte olduğu kendisi gibi şarkıcı, sunucu ve oyuncu olan Seren Serengille Fransa’da evlenmiştir. Çift, 2019 yılının Ağustos ayında olaylı bir şekilde boşanmaya karar vermiştir.

Günümüzde müzik kariyerine devam eden Yaşar İpek’in birçok albümü bulunmaktadır. Kendi bestelerini yazmayı seven şarkıcı aynı zamanda piyano çalmaktadır. İpek, son olarak 2020 yılında Sezen Aksu‘nun Bende Yoluma Giderim parçasını yeniden yorumlamıştır.

Albümleri

 1. Aşkım
 2. Okul Bitince
 3. Yanlışa Af Yok
 4. Arada Bir
 5. Kapı Zili
 6. Sus
 7. Allah Var
 8. Haybeye
 9. Yalnız Kalacaksın

Filmleri

 1. Öksüzler
 2. Acı
 3. Es Deli Rüzgar

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu