Film & Dizi Önerisi

Yarına Tek Bilet Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Online dizi ve film platformları arasında en popüler ve geniş kullanıcı kitlesine sahip olan Netflix’te, ilk orijinal Türk yapımı film yayınlandı. 19 Haziran 2020′de izleyicileriyle buluşan Yarına Tek Bilet isimli, romantik komedi türündeki yapım fragmanının paylaşıldığı günden bu yana merakla bekleniyordu.

İlgi çeken hikayesi, başarılı kadrosuyla Netflix’te ses getiren Türk dizilerinin ardından ilk Türk filmininde nasıl yorumlar alacağı merak konusu olmaktadır. Yönetmen koltuğunda yine Netflix için yapılan Atiye dizisinin ve Aile Arasında, Silsile gibi filmlerin yönetmen Ozan Açıktan yer almaktadır. Filmin senaryosu ise Ozan Açıktan ve Faruk Özerten tarafından birlikte kaleme alınmıştır.

yarina tek bilet 6 685x895

Yapımcılığını OG Medya’nın ve  PToT Film’in üstlendiği filmin hikayesi ve oyuncu kadrosuna gelin birlikte bakalım.

Yarına Tek Bilet Filminin Konusu

Yarına Tek Bilet isimli ilk orijinal Türk Netflix yapımının hikayesi, aynı tren kompartımanında yolu kesişen iki gencin hikayelerini merkeze almaktadır. Bazı istisnai durumların dışında, sadece başrollerdeki Ali ve Leyla ismindeki iki genci izlediğimiz bir trende hatta tek bir kompartımanda geçen bir yol hikayesidir.

Ankara’dan İzmir’e doğru bir yolculuğa başlayan aynı kompartımanda denk gelen iki gencin tanışması ve hikayelerin kesişmeleriyle olaylar başlar. Sürtüşmeyle başlayan ikilinin arkadaşlıkları uzun yolculukla aralarının ısınmasına ve geçmişleriyle yüzleşmelerine sebep olacaktır. Geçmişin yaşanmışlıklarını düşünürken bugünün gerçekleriyle karşılaşan ikilinin yolu bambaşka yönlere evrilecektir.

yarina tek bilet 4 685x473

Yarına Tek Bilet Filmi Oyuncu Kadrosu

Film hikayesi gereği Ali ve Leyla ismindeki iki gencin etrafında örülü bir olay örgüsünde geçmektedir. Çok fazla kalabalık bir kadroya sahip olmayan bu romantik komedide başrolleri paylaşan isimler Metin Akdülger ve Dilan Çiçek Deniz’dir. Sadece iki oyuncuyla nerdeyse başından sonuna kadar bir tren içerisinde geçen hikayede olabildiğince akıcı ve eğlenceli bir yapım ortaya koyulmak istenmiştir.

yarina tek bilet 2 685x439

Netflix platformunda yayınlanarak birçok ülke tarafından izlenebilecek olan Yarına Tek Bilet filminin diğer izleyiciler tarafından nasıl tepkiler alacağı merakla beklenmektedir. İki başrol oyuncununda büyük bir hayran kitlesine sahip olması filmin avantajlı olmasını sağlamaktadır. İngilizce adı One-Way to Tomorrow olan filmin süresi 90 dakikadır.

Genç dinamik kadro ve romantik komediyi seven izleyiciler Netflix’te yayınlanan son Türk yapımı Aşk 101 dizisine büyük ilgi göstermiştir. Umarız aynı ilgiyle bu ilk Türk yapımımız olan Yarına Tek Bilet filmi de başarılı olabilir. Siz de Yarına Tek Bilet’i izlemek isterseniz, Netflix platformundan ulaşabilirsiniz.

yarina tek bilet 3 685x914

Filmin Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu