Film & Dizi Önerisi

Yarım Kalan Aşklar Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Blu Tv’nin en yeni dizisi Yarım Kalan Aşklar sonunda izleyicileriyle buluştu. BluTV ve Tims Productions imzalı yapım, 10 Eylül 2020 akşamı yayınlandı. Dizinin yönetmen koltuğunda İkimizin Yerine ve Güzelliğin Portresi gibi filmlerden tanıyacağınız Umur Turagay oturmaktadır. Yarım Kalan Aşklar’ın senaryosu ise Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur tarafından birlikte yazılmıştır. Daha önceden birçok projesiyle popüler ve başarılı olmuş senaristlerin aksiyon ve fantastik türündeki bu yeni işleri ise büyük merak konusuydu.

yarim kalan asklar

Henüz bir sezonunda kaç bölüm olacağı tam olarak bilinmeyen dizi her hafta yeni bölümleriyle Blu Tv’den izlenebilecektir. İşte Blu Tv platformunun son projesi Yarım Kalan Aşklar’ın konusu ve oyuncu kadrosu…

Yarım Kalan Aşklar Konusu

Dizinin ilk tanıtımı ‘Aşk iki beden arasında mı? Yoksa iki ruh arasında mı?’ sorusuyla yapılmıştır. Fantastik bir yapım olacağı bilinen dizinin bu açıdan konusu izleyicilerde büyük merak konusu uyandırmıştır haliyle. Dizide büyük aşk yaşayan Ozan ve Elif ikilisinin aşklarının çıkmaza girip yeniden küllerinden doğuşu konu alınmaktadır. Fakat bu çıkmaz dediğimiz Ozan’ın geçirdiği bir trafik kazası sonucu ölmesidir.

Ozan, idealist, yaptığını kafaya koyan bir gazetecidir. Kendisi gibi aynı meslekte olan Elif ile evlenmek üzereyken bu kaza meydana gelir. Ancak Ozan öldükten sonra başka birinin bedeninde yeniden hayata gelmiştir. Başka bir bedende hayata dönen Ozan’ın iki amacı vardır: Kendisini öldürenleri bulmak ve sevgili Elif’e gerçekleri anlatabilmek.

Birbirini deli gibi seven bu ikilinin aşkı bedenleri arasında mı kalacaktır yoksa ruhlar yeniden birbirlerine kavuşmanın bir yolunu bulabilecek midir?

yarim kalan asklar 2 685x390 1

Yarım Kalan Aşklar Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde yer alan çift Elif ve Ozan’ı canlandıran isimler Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz‘tir. Bu ikiliye eşlik eden isimler ise Cem Davran, Ezel Akay gibi usta oyunculardır. Hikayenin başında Elif ve Ozan ikilisinde Ozan karakterini beden değiştirmeden önce canlandırarak diziye konuk olan isim ise Tolga Sarıtaş‘tır. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncuların tam listesi ise şöyledir:

yarim kalan asklar

Blu Tv Sıfır Bir, Yaşamayanlar, Alef gibi birçok projesinin ardından tanıttığı son dizilerinden Yarım Kalan Aşklar’ı 10 Eylül tarihinden itibaren izleyicisiyle buluşturmuştur. Çeşitli türlerde çoğu fantastik yapımlar olan projelere ağırlık veren platformda birçok dizi ve filme ulaşabilirsiniz.

İşte yeni dizi Yarım Kalan Aşklar’ın fragmanı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu