Film & Dizi Önerisi

Virgin River Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Size küçük ama çok keyifli bir dizi önerisiyle geldik. Virgin River, 6 Aralık 2019 tarihinde Netflix’de yayınlanmaya başladı. 10 bölümlük dizi, dram konusu sevenlere kapılarını aralıyor. Bu yazımızda hızlı ve sürükleyici bir dizi arayanlar için Virgin River konusu ve oyuncuları hakkında bilgilendirme yapacağız.

Virgin River Konusu ve Oyuncuları

Virgin river konusu ve oyuncuları

Dizide hemşire kadının yeni bir başlangıç arayışına şahit oluyoruz. Los Angeles’ta yaşayan kadın, bu başlangıcı yapmak için yaşadığı yerden çok uzakta yeni bir hayata kapılarını aralıyor.

1 sene boyunca Kuzey Kaliforniya’nın bir kasabasına yerleşir. Buraya giderken hayallerinde çok güzel bir ev ve hareketli bir kasabada yaşamak vardır. Ancak, gördükleri karşısında şok olur. Yaşayacağı ev tam bir kabustur. Kasaba ise son derece sıcak insanlarla dolu olsa da, nüfus açısından çok azdır. Kasabada herkes birbirini tanır ve tek bir mekana gider.

Hemşire de bir şeyler yiyip içmek için aynı mekana gider. Bu mekanın sahibi iyi ve centilmen biridir. Aralarında küçük çaplı bir elektiklenme olsa da, hemşirenin parmağındaki alyans barmeni uzaklaştırmaya yetmiştir.

Dizinin ilk bölümünü bir kenara bırakarak genel itibari ile incelerkek; dram ve komedinin bir araya geldiğini görürüz. Özellikle orta yaş aşk hikayelerinden hoşlanan kişiler bu diziyi çok sevecektir. Ya da başka bir ifade ile; Not: Seni Seviyorum, Notebook gibi filmleri sevdiyseniz Virgin River’da da benzer bir tat alacağınızı söyleyebiliriz.

Virgin River Oyuncuları

Virgin river konusu ve oyuncuları

Virgin River konusu ve oyuncuları ile de kendine hayran bırakmayı başarıyor.

İşte dizinin güçlü kadrosu:

 1. Martin Henderson (Jack Sheridan): 8 Ekim 1974 yılı  Yeni Zelanda doğumlu olan Martin, Cennetten Mucizeler, Gelinim Olur musun? gibi yapımlarda da rol almıştır.
 2. Alexandra Breckenridge (Melinda Monroe): 15 Mayıs 1982 doğumlu Alexandra, Beyaz Perde Sanatçıları Derneği tarafından en iyi drama dizisi kadrosu ödülünü kazanmıştır.
 3. Tim Mathes (Vernın Mullins): 31 Aralık 1947 yılında dünyaya gelen Timothy,  Baa Baa Black Sheep isimli dizi ile ünlü olmuştur.
 4. Annette O’Toole (Hope MCCrea): Oyunculuğa çok erken yaşta başlayan Annette, Superman’in annesi “Martha Kent” rolünü oynamıştır.
 5. Lauren Hammersley (Lauren Hammersley): Bloody Mary, Orphan Black gibi dizilerde oynamış, dizi ve film dünyasının vazgeçilmez yüzlerinden bir tanesidir.
 6. Colin Lawrence (Johny Middleton)
 7. Jenny Cooper (Joey Barnes)
 8. Grayson Maxwell Gurnsey (Ricky)
 9. Daniel Gillies (Mark Monroe)
 10. Lexa Doig (Paige Lassister)
 11. Ben Hollingsworth (Dan Brady)
 12. Lynda Boyd (Lily)
 13. David Cubitt (Calvin)
 14. Ian Tracey (Jimmy)
 15. Sarah Dugdale ( Lizzie)

İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu