Veri Cloud: Salesforce Danışmanlık, Kurulum ve Yazılım Geliştirme Hizmeti

instagram takipçi hilesi

Büyüme hedefindeki şirketler, çalışmalarını dijital dünyada da sürdürmek ister. Çünkü artık dijitalleşme, şirketler için bir gereklilik haline gelmiştir. Sunulan ürün ve hizmetin çok daha geniş bir kesime ulaşabilmesi için dijital dünyayla entegre bir çalışma içerisinde olmak çok önemlidir. Salesforce, şirketlerin dijital dünyada varlık gösterebilmesi için yenilikçi çalışmalar içerisinde olan bir markadır.

maksatbilgi Veri Cloud 3

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) hizmetlerinde bulunan Salesforce, bu konuda ön plana çıkan bir marka olma özelliğindedir. Müşterileri için farklı ürün ve hizmetler sunar. Veri Cloud, Salesforce ürün ve hizmetleri için müşterilerine uzman desteği sunan bir platformdur. Şirketlerin Salesforce çözümlerinden yararlanabilmesi için çalışmalarda bulunan Veri Cloud, profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Sizler de Veri Cloud hizmetinden yararlanabilir, şirketinizin kısa sürede büyümesini sağlayabilirsiniz.

Salesforce Çözümlerinden Efektif Bir Şekilde Yararlanın

Salesforce ürün ve hizmetleri ile ilgili uzman desteği sunan Veri Cloud, çalışmalarını pek çok farklı alan üzerinden gerçekleştirir. Genç ve dinamik bir ekip ile çalışmalarda bulunan Veri Cloud’un hizmet sunduğu alanlar genel olarak aşağıdaki gibidir:

  • Salesforce Yazılım Geliştirme
  • Salesforce Danışmanlık & Kurulum
  • Entegrasyon Hizmetleri
  • Appexchange Uygulama Geliştirme
  • Salesforce Oyunlaştırma Uygulamaları
  • Salesforce Üzerinde Sadakat Uygulaması, Apex Loyalty

Belirtilen hizmet türlerinin her biri, şirketlerin tüm iş süreçlerini tek bir platform üzerinden yürütmesini sağlıyor. Ayrıca sunulan hizmetler ile birlikte Salesforce ürünlerini çok daha etkili bir şekilde kullanabilir, şirketinizin büyümesine katkıda bulunun.

Şirketinizin Büyümesini Sağlayın, Sektörde Yer Edinin

Salesforce çözümleri, işletmelerin etkili bir çalışma sistemi içerisinde bulunmasını sağlar. Bulut tabanlı bir yazılım şirketi olması sayesinde işlemlerin entegre bir şekilde tamamlanmasına da katkıda bulunur. Uygulamalar arasında entegrasyon hizmetleri kısa sürede gerçekleşebilir. Bu ve bunun gibi hususların her biri, Salesforce ürün ve hizmetlerinin avantajları olarak değerlendirilebilir.

Sizler de şirketinizin gelişimi için Veri Cloud uzman desteğine başvurabilir, yenilikçi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Genç ve dinamik ekibiyle birlikte çalışmalarda bulunan veri.cloud, pek çok hizmet seçeneği ile sizlerle! Veri Cloud çözümleri şirketinizin dijital dünyada ön plana çıkmasını ve büyüme süreci içerisinde bulunmasını sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu