Film & Dizi Önerisi

Umutsuz Ev Kadınları Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Umutsuz Ev Kadınları konusu ve oyuncuları izleyecek bir dizi arayan kişilerin adeta beğenisini kazanıyor. Özellikle “nerde o eski diziler” diye derin bir iç çeken kişilerin her bölümü keyifle izleyeceğini düşünüyoruz. Dizinin IMDb bilgilerini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Şimdiden keyifli izlemeler dileriz.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

Umutsuz Ev Kadınları Konusu ve Oyuncuları
Türkçe İsmi: Umutsuz Ev Kadınları
IMDb Puanı: 5.3
Yapım yılı: 2011
İlk vizyon tarihi: 2 Ekim 2011
Yaş Sınırı: 7+
Sezon sayısı: 3
Bölüm sayısı: 154
Yönetmeni: Özlem Bayşu Ünlü, Barış Erçetin
Senarist: 
Yapımcı: 
Yapım Şirketi: 
Başrol Oyuncuları: Songül Öden, Ceyda Düvenci, Özge Özder, Bennu Yıldırımlar, Evrim Solmaz, 
Türü: Komedi / Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Fox TV

Umutsuz Ev Kadınları Konusu

Umutsuz Ev Kadınları Konusu ve Oyuncuları

Dizide Zeliş, Handan, Emel, Nermin, Elif ve Yasemin olmak üzere 6 kadın bulunur. Uzaktan bakıldığında tüm kadınların mutlu bir hayatı vardır. Fakat mutlu gibi görünen hayatları Handan’ın ani intiharı ile çalkalanmaya başlar.

Handan uzaktan mutlu görünen bir kadındır. Cemil ile evli olan kadının bir de oğlu vardır. Fakat onun ölümüyle birlikte oğlunun psikolojisi giderek bozulur.

Mahallede yaşayan kişiler Handan’ın ölüm nedenini bir türlü anlayamaz. Fakat yaşanan olaylar her geçen gün puzzelenin bir parçasını ortaya çıkarır.

Nermin temizlik hastası bir kadındır. Düzen ve temizlik onun olmazsa olmazları arasında yer alır. Evinde de temizliği ve düzeni sağlamak ister. Fakat çocukları ve eşi onun bu temizlik takıntısından oldukça rahatsızdır.

Zeliş oldukça güzel ve çekici bir kadındır. Bir güzellik yarışmasında birincilik kazanmıştır. Zenginlik içinde bir yaşantısı olsa da eşinin yaptığı hatalar yüzünden maddi sıkıntılar çekmeye başlar. Bir de Zeliş’e aşık olan Levent isminde bir adam vardır. Levent, Zeliş’ten küçüktür ama çok gerçek bir aşk ile ona bağlıdır.

Emel dışadönük, çekici ve dul bir kadındır. Genellikle kadınlar Emel ile arkadaş olmayı istemez. Onun tavırları ve erkeklerle olan samimi tavırları diğer kadınları rahatsız eder. Emel de diğer kadınların arasında girip, samimi olmak ister.

Elif eski bir banka çalışanıdır. Çocukları ile ilgilenmek için işinden istifa eder. Fakat çocukları oldukça yaramazdır. Onun hayalinde bir süre çocuklarla ilgilenmek ve yeniden çalışmaya dönmek vardır. Bir türlü eski hayatına dönebilmek için fırsat bulamaz.

Yasemin ise eşinden boşanmıştır. Gamze adında bir çocuğu vardır. Yasemin, mahallelerine yeni taşınan Sinan ismindeki gizemli adama aşık olmuştur. Fakat Sinan’ın hayatının karanlık tarafı, Yasemin’i korkutur.

Umutsuz Ev Kadınları Oyuncuları

Umutsuz Ev Kadınları Konusu ve Oyuncuları

Umutsuz Ev Kadınları Videoları

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu