Film & Dizi Önerisi

Sadakatsiz Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Kanal D ekranlarında 7 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmaya hazırlanan Sadakatsiz dizisi, güçlü kadrosu ve iddialı tanıtımıyla gözleri üzerine çekmişti. Med Yapım ve Mednova yapım imzalı olan dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt yer almaktadır. Senaryosu ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk tarafından yazılmaktadır. Dram ve psikolojik gerilim türlerinde yapılan Sadakatsiz dizisi BBC One ekranlarında yayınlanan İngiliz dizi Doctor Foster’dan uyarlanmıştır.

sadakatsiz dizi 2 685x978

Çarşamba akşamları ekranlarda olmaya hazırlanan dizinin konusu ve oyuncu kadrosu

Sadakatsiz Dizi Konusu

Dizinin ana konusu, ailesine ve aşka sımsıkı bağlı olan ancak bir gün aldatıldığını anlayan bir kadının yaşadığı iç bunalımları ve psikolojisini konu almaktadır. Başarılı bir doktor olan Asya, harika bir eş ve dünya tatlısı bir oğula sahip olan bir kadındır. Huzur ve mutlulukla geçen günlerden bir gün Asya, eşi Volkan’ın atkısının üzerinde bir sarı uzun saç teli görür. İçten içe şüphelenmeye başlayan Asya, kocasının kendinden çok daha genç bir kadınla birkaç aydır ilişkisinin olduğunu öğrenir.

Aldatılmasının verdiği üzüntü ve psikolojiyle mücadele ederken, bir yandan da büyük bir karar verme noktasına gelmiştir. Kocasının sadakatsiz davranışlarını evliliğini kurtarmak için affedecek mi, yoksa ondan büyük bir intikam almanın peşine mi düşecek?

sadakatsiz dizi

Sadakatsiz Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncuları Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen‘dir. Başrol oyuncularıyla olduğu kadar dizinin oyuncu kadrosunda birçok önemli ismi barındırmasıyla da oldukça ilgi toplamıştır. Dizinin ana karakterlerinden doktor Asya’yı canlandıracak olan isim Cansu Dere’dir. Ona eşi olarak ihanet edecek Volkan’ı ise Caner Cindoruk canlandırmaktadır. Eşinin Asya’yı aldattığı genç kadını ise Melis Sezen canlandıracaktır.

sadakatsiz dizi

Başrolde yer alan bu isimlere eşlik edecek önemli isimlerden bazıları ise Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem‘dir.

Sadakatsiz’in oyuncu kadrosunda yer alan oyuncuların tamamı ise şu şekildedir:

  • Cansu Dere – Asya Arslan
  • Caner Cindoruk – Volkan Arslan
  • Melis Sezen – Derin Güçlü
  • Eren Vurdem – Mert Gelik
  • Yeliz Kuvancı – Bahar Gelik
  • Olcay Yusufoğlu – Serap Şenlik
  • Nazlı Bulum – Nil Tetik
  • Gözde Seda Altuner – Gönül Güçlü
  • Emir Taro Tekin – Selçuk Dağcı
  • Alp Akar – Ali Arslan

sadakatsiz dizi

7 Ekim 2020 Çarşamba akşamı Kanal D ekranında yayın hayatına başlayacak diziyi yayın saatinde birçok önemli rakip beklemektedir. Sadakatsiz’in karşısında rakip olarak Benim Adım Melek, Doğduğun Ev Kaderindir, Kuruluş Osman ve Sen Çal Kapımı dizileri yer alacaktır. Kanal D’nin yeni dizisine yayın hayatında başarı ve bol reyting dileriz.

Dizinin Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=b-z80NVRJ2o

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu