Yaşam

Türkiye’nin En Eğlenceli Adamı Pau ve Bornova’lı Ayşo

İzmir'in Ünlü Şarkıcısı Nam-ı Değer Pau ve Ayşo Hakkında Bilgiler

instagram takipçi hilesi

Sosyal medya, her geçen gün birinin tanınmasına, yıldızının parlamasına ve kısa sürede sönen yıldıza tanık olan bir mecradır. Herkesin ünlü olmak için farklı bir metodu vardır. Bazı insanlar da hiçbir şey yapmadan ünlü olur. Pau’nun hikayesi ise bambaşka.

pau

Pau yani Ayhan Ulu, her gün yolda gördüğümüz ama yüzüne bakıp geçtiğimiz sokaklarda olumsuz sözler ile nitelendirdiğimiz bir kadını hayatına alıyor. Kadının ismi Ayşe. Ayşe “düğünüm var benim” videosu ile gülüp geçtiğimiz bir kadındı. Pau’dan önce…

Ayşo Düğünüm Var Benim Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=ciwUcxCXLSM

Pau, Bornova’nın ünlü Ayşe ablasını yolda görür. Ayşe ablanın çevresini birkaç kişi çevrelemiştir ve alay ediyorlardır. Bunu gören Ayhan Ulu çok üzülür ve Ayşe’nin bakımını üstlenir.

İşte Ayhan Ulu’yu birçok insandan ayıran hikayesi de burada başlar. Birçok insanın kendi annesine, babasına, eşine bile bakamadığı bu acımasız dünyada Pau, sokaktan tanıdığı bir kadını hayatına alır. Öncelikle Ayşe ablaya bir ev açar. Ayşe ablanın kişisel bakımını yaptırır.

pau ayso

Fakat her şeyi burada bırakmaz. Ayşe ablanın geçmişi acılarla doludur. Çok şiddet görmüştür. Psikolojisi bozuktur. Ayhan ise, Ayşe ablayı psikoloğa götürür. İyileşmesi için her şeyi yapar. Ayşe abladaki iyileşme her geçen gün onu daha da mutlu eder. Ayşe ablanın bakımının rahat yapılması için kendi ailesinden ayrı yaşar. Hatta Ayşe abla için sevgilisinden bile ayrılır.

Ayşe ablanın ailesini bulur. Kısacası Ayhan, Ayşe ablayı mutlu etmek için bu yola baş koymuştur. Ayşe abla, sokaklardan uyuşturucu içmeye alıştırılmıştır. Fakat Ayhan sayesinde uyuşturucuyu bırakır. Dili küfürlüdür, ama Ayhan sayesinde küfür etmeyi bırakır. Sigarayı ise çok azaltır. Eminiz çok yakında Ayhan onu da bıraktıracaktır.

“Ayşe’nin Sosyalleşmesi Lazım” Der

Pau, bu sefer de Ayşe’nin sosyalleşmesi için elinden geleni yapar. Ayşe’yi bir kafede çalıştırır. Her 2 günde bir saat Ayşe bir kafede çalışır. Bu sayede hem kendine güveni artar hem de vaktini değerlendirir.

Ayşe’nin din konusunda da eğitimli olması için onu kuran kursuna götürür. Ayşe ise günden güne iyileşmeye, tüm eğitimlere cevap vermeye başlar. Hatta Ayhan bir akşam Ayşe’yi namaz kılarken görür.

Ayşe’nin diş bakımına kadar yaptıran Pau, Ayşe abla ile birlikte eğlenceli videolar çeker. Birçok insan ise ikisini eğlenceli videolara gülerken tanır. Çektiği videolarda asla Ayşe ablayı incitmez. Aksine ikisi birer arkadaş olmuştur. Birbirleri ile kaliteli vakit geçiren iki arkadaş…

Peki Pau’nun başka işi gücü yok mudur? Vardır tabi ki… Ayhan Ulu, bir mekanda sahne alır. Yani şarkıcıdır. Eğlenceli şarkıları ve dans şovları ile tanınan Pau’nun “Elemtere fiş” isimli şarkısı 3 milyondan fazla izlenmiştir. Kendisine “Türkiye’nin en eğlenceli adamı” denmesinin sebebi şarkılarındaki tınıda gizlidir.

Bir İnsan Güzelleşir, Dünya Güzelleşir

pau ve bornovalı ayso

Pau, hepimize nasıl örnek bir insan olabileceğimizi öğretmiştir. Ama bunu yaparken kimseyi hor görmemiştir. Güldürdüğü hayatı güzelleştirmek için elinden gelen her şeyi yapmıştır.

Bir insanın hayatını ise en iyi hale getirmek için var gücü ile çalışmıştır. Güler yüzü ve sempatik tavırları ile kendine hayran bırakmıştır.

Bir gün Ayşe abla tamamen iyi olduğunda Pau onun hayatından çıkıp gidecektir. Fakat ne Ayşe abla ne de diğer insanlar onu hiçbir zaman unutmayacaktır. Çünkü o gerçek bir örnek insandır!

Pau ve Ayşo’nun Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=H1IYwVhMqxs

https://www.youtube.com/watch?v=Lm2Jmr26DZk

Kaynak
onedio

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu