BiyografiFoto GaleriYerli Kadın Ünlüler

Tuğçe Haşimoğlu

Tuğçe Haşimoğlu

Tam adı: Tuğçe Haşimoğlu
Doğum tarihi: ?? / ?? / 1989
Doğum yeri:
Ailesi:  Albay Mehmet Haşimoğlu (babası), Makbule Haşimoğlu (annesi) ,Tuğberk Haşimoğlu (kardeşi)
Mesleği: Şarkıcı – Söz Yazarı – Besteci – Müzik Eğitmeni
Aktif Yılları: 2016’dan bu yana


youtube-chanel Tuğçe Haşimoğlu listen-on-apple-music-logo Tuğçe Haşimoğluspotify-connect-compatibility-logo- Tuğçe Haşimoğlu
Sosyal Medyada

instagram-hesabi Tuğçe Haşimoğlu facebook-sayfasi Tuğçe Haşimoğlu twitter-hesabi Tuğçe Haşimoğlu
Başlıklar

Hakkında

Son zamanlarda genç ve sanat girişimleriyle ses getirmeye başlayan kişilerin biyografilerini hazırlamaya başladık. Bir çoğunun gelişimine de böylelikle şahit olduk ve ivmelerinin yukarı doğru gitmesinden de mutluluk duyuyoruz. Tuğçe Haşimoğlu ‘da genç ve müzik için girişimlerini yakından takip ediyorum. Ayrılık şarkısıyla oldukça üne kavuştu ve görüşüm daha da ünleneceği yönünde . Başarılar dilerken Tuğçe Haşimoğlu ‘nun biyografisine giriş yapmış olalım. Tuğçe Haşimoğlu Kimdir? En güncel ve en bol içerikle karşınızda!

İLGİLİ BİLGİ:
Attila İlhan

Tuğçe Haşimoğlu, aslen Konya’lıdır. Doğum tarihi ve yaş bilgisi henüz mevut değil . Bize ulaştığında veya hakkında bilgi güncellemesi olduğunda buradan paylaşacağım.  Babası Albay Mehmet Haşimoğlu, 28 Şubat davasında tutuklu yargılanırken hapishanede vefat etmiş. Annesinin adı ise Makbule Haşimoğlu’dur.

Tuğçe Haşimoğlu eğitimini, Edirne Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olmuş ve ardından üniversite için Muğla Üniversitesi Müzik Öğretmenliğini kazanmış ve burada eğitimini tamamlamıştır. Muğla Üniversitesi Müzik Öğretmenliğinden mezundur.


Müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başlamış. Daha 8 yaşındayken, gitar dersleri almaya başlamış. 14 yaşında ise yine müzikle ilgili bir eğitim düşünmüş olacak ki Edirne Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini kazanmış ve okumuş. Devamında da yukarıda belirtiğim gibi Muğla Üniversitesi Müzik Öğretmenliğinden mezun olarak müzik kariyerine eğitimli , donanımlı olarak devam ettirmiş ve bir kaç yerde öğretmenlik yapmış.

İLGİLİ BİLGİ:
Savaş Ay

Sahne almaya başladığından dolayı artık öğretmenlik görevini durdurmuş durumda.

Tuğçe Haşimoğlu , müzik dünyasına ve bizlere ilk kez Ayrılış Şarkısı’yla giriş yapmış ve sağlam bir giriş yapmıştır. Söz yazarlığını da kendisi yapmaktadır. Sıklıkla da cover çalışmaları yapıyor. Bu çalışmalarını da Youtube kanalında paylaşıyor.

Tuğçe Haşimoğlu, gelecek yıllarda adından sıkça bahsettirecek gibi görünüyor. Yaptığı çalışmalar oldukça fazla dinleniyor ve izleniyor. Youtube kanalının abone sayısının 100 bini aşmasından da bu açıkça belli oluyor.

Tuğçe Haşimoğlu’nun son çıkan video klibi aşağıda videolar bölümündedir. (Bütün videoları,fotoğrafları ve bilgiler güncellenmektedir.)

Tuğçe Haşimoğlu Çalışmaları :

  1. Ayrılık Şarkısı
  2. Bir Yanım
  3. Soytarı
  4. Sevme sevme

Videoları

Fotoğrafları


Kaynak
YoutubeGoogle
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı