Yerli Kadın Ünlüler

Tuğçe Aral Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Tuğçe Aral
Tam adı: Tuğçe Aral
Doğum tarihi: 19 Ocak 1991
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,78 m
Burcu: Oğlak
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Manken, Model, Sunucu
Aktif Yılları: 2010 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Tuğçe Aral Kimdir? Tuğçe Aral, oyuncu, model ve mankendir.

Tuğçe Aral, 19 Ocak 1991 tarihinde Gürcistan’dan göçen Karadenizli bir ailenin çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da, üniversite eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi‘nde tamamladı.

Kariyerine ilk olarak stajyer İngilizce öğretmeni olarak başladı. Daha sonra 2010 yılında modellik yapmaya başladı. 2013 senesinde Best Model of Turkey yarışmasına katıldı. Bu yarışmada “Best Swimsuit” seçildi. 2014 yılında “Miss Freedom of Turkey” isimli yarışmada birinci oldu ve “Kraliçe” unvanını aldı. 118 cm bacak boyu olan Aral, “Bayan Bacak” unvanını da aldı.

Yarışmalarda elde ettiği başarılardan sonra modellik yapmaya başladı. Pek çok özel defilede, global markaların etkinliklerinde podyuma çıktı. Haute Couture isimli defilede ve İstanbul Fashion Week‘te de podyumda yer aldı.

Sunuculuk, diksiyon ve tiyatro oyunculuğu üzerine eğitimler aldı. Ödül törenlerinde ve televizyon programlarında kısa da olsa sunuculuk yaptı. Kariyeri boyunca hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok marka ile birlikte çalıştı. Aynı zamanda kariyerinin başlangıcından bu yana 16 farklı güzellik ve moda yarışmasında jüri olarak yer aldı.

Tuğçe Aral’ın göğüs ölçüsü 90 cm, bel ölçüsü 59 cm, kalça ölçüsü ise 92 cm‘dir. Halk arasında sık kullanılan bir tabir olan 90-60-90 ölçülerini karşılamaktadır.

Tuğçe Aral Şarkıları

  1. Salına Salına
  2. Sarı Kırmızı
  3. Sen Ya Da Ben
  4. Sevsinler

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu