Yabancı Kadın Ünlüler

Trio Mandili Grubu Nedir, Üyeleri Kimlerdir?

instagram takipçi hilesi

Trio Mandili
Tam adı: Trio Mandili (Gürcü Müzik Grubu)
Kuruluş tarihi: 2014 / Gürcistan
Kuruluş yeri:  Gürcistan
Grup Üyleri:

  • Başlangıçta: Anna Chincharauli, Tatuli Mgeladze, Shorena Tsiskarauli
  • Şimdi: Irina Midelauri, Tatuli Mgeladze ve Tako Tsiklauri

Türü: Hafif müzik
Aktif Yılları: 2014’den bu yana
Resmi web sitesi: triomandili.com
youtube-chanel spotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada

instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Trio Mandili kimdir? Kuzenim Cihan Demir Gürcistan’a bir kaç defa gitmişti. Oradan bahsederken yaşam tarzlarını, şehirlerinin nasıl olduğunu gibi birçok bilgiler verdi. Bildiğiniz gibi bir yerlere gidip geldikten sonra, mutlaka geldiğinizde anlatılacak birçok şeyler vardır.  O sırada bak şöyle bir grup var dedi. Müzikleri çok doğal ve üç kızdan oluşan tatlı bir grup diye övmeye başladı. Trio Mandili  grubuyla ilk tanışmam bu oldu. Bende bunu ondan önce yazmak istedim (o da maksatbilgi’de yazar) .

Trio Mandili‘yi incelediğimde yani müziklerini dinlemeye başladığımda gerçekten ilk baştan beri insana çok daha doğal ve şarkılarının gerçekten duygularını iyice aktarabilen birilerinin oluşturduğu bir grup olarak tanımladım. Trio Mandili ‘nin en çok bilinen parçası olan ,Apareka ” adlı parçayı dinlemeye başlamalısınız. Zaten başladıktan sonra diğer şarkılarını hiç sıkılmadan dinlemeye başlayacaksınız. Şarkılarını video çekerken doğal ortamları tercih ediyorlar ve kendi doğal sesleriyle düzenleme yapıyorlar. Şarkılarının videolarını izlerken aynı zamanda Gürcistan ile ilgili manzaralara da tanık olacaksınız.

Trio Mandili Gürcistanlı üç halk şarkıcısından oluşan amatör bir grubu. Trio Mandili ‘nin kuruluşundaki grup üyeleri ise , Anna Chincharauli, Tatuli Mgeladze ve Shorena Tsiskarauli olmak üzre 3 gürcü kızdan oluşan amatör müzik grubu. Ancak daha sonra ise grupta bir değişim olmuş ve şimdiki grup üyeleri ise, Irina Midelauri, Tatuli Mgeladze ve Tako Tsiklauri olmak üzre grup tekrar şarkılarına devam etmektedir.

Bir halk şarkısını seslendirip, bunu Youtube vb sosyal medya ve video paylaşım sitelerinde paylaşarak ünlenmiştir. Daha sonrasında bu parçayla sadece Gürcistan’ da değil bütün dünyada ilgi görmeye başlamıştır. Gürcistan’ın televizyon programları ve radyo programlarına sık sık katılmışlar. Hatta çevrimiçi olarak yayımlanan bu video, dört milyonun üzerinde izlenme alarak dikkatleri üzerine çekmişlerdir.

Trio Mandili kendilerine ait bir albümleri bulunmakta. Aşağıda videolar kısmında şarkılarını dinleyerek onların biyografisini neden yazdığıma dair fikir elde edeceksiniz.

Trio Mandili  Albümler

  • 2015: With Love (Trio Mandili)

Videoları

Trio Mandili – Apareka. Winter version.

 

Trio Mandili – Lale (Rachuli)

https://www.youtube.com/watch?v=lzaCFQ89yBg

Trio Mandili – Erti nakhvit 

Fotoğrafları

Kaynak
Youtube Video AramasıWikipediaGoogle Araması

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu