Film & Dizi Önerisi

Too Hot To Handle Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

17 Nisan 2020’de Netflix‘te yayınlanmaya başladığından beri gündemden düşmeyen reality programı Too Hot To Handle, Netflix orijinali olan bir şovdur. Reality şovun yaratıcıları Laura Gibson ve Charlie Bennett’tir. Dış ses olarak sunuculuğu üstlenen isim ise Desiree Burch’tur. Fremantle yapım şirketi Talkback tarafından yapılan bu tv programı daha önce bazı yabancı ülkelerde benzeri şovları bulunan ancak dünya çapında yayınlanmayan bir konsepte ev sahipliği yapmaktadır.

too hot to handle

Too Hot To Handle Konusu

Too Hot To Handle, 4 haftalık bir zaman diliminde geçmektedir. Dünyanın dört bir tarafından seçilen 5 erkek 5 kadın yarışmacının egzotik bir adaya bırakıldığı şovda ateşli ve çekici bir yarışma onları beklemektedir. Yarışmanın ilk 12 saati boyunca tanışan ve vakit geçiren yarışmacılar, 12 saatin sonunda yarışmanın kurallarını öğrenerek zorlu bir sürece girerler.

Yarışma boyunca cinsel ve fiziksel herhangi bir şekilde temasları yasak olan yarışmacıları bu şovun sonunda 100 bin dolarlık ödül beklemektedir. Ancak bir şekilde kendilerine engel olamayan ve fiziksel olarak herhangi bir temasta bulunan yarışmacılar bu hareketlerinin bedelini baya pahalıya öderler. Her bir temasları için farklı miktarda para cezalarına çarptırılan yarışmacıların cezaları, kazanacakları paradan düşmektedir.

Tabii bu yarışmayı heyecanlı yapan olay, yarışmacıların hepsinin normal hayatlarında seksüel açıdan çok fazla aktif olan ve birisiyle ilişki yaşama taraftarı olmayıp, bağlanamayan kişiler olmaları.

too hot to handle

Too Hot To Handle Oyuncu Kadrosu

Netflix’in hareketli şovu Too Hot To Handle’ın yarışmacıların hepsi dünyanın dört bir yanından seçilmiş tanınmayan yüzlerdir. Yarışmada yer alan beş güzel kadın: Chloe Veitch, Rhonda Paul, Francesca Frarago, Haley Cureton, Nicole O’Brien yer almaktadır. Birçoğu model ve Instagram fenomeni olan bu kadın yarışmacıların hepsinin farklı hikayeleri olsa da hepsinin flörtleşmeden duramamak gibi ortak bir özelliği var. Aynı erkek yarışmacılarda da olduğu gibi…

too hot to handle

Erkek yarışmacılar ise Kelechi “Kelz” Dyke, Matthew Smith, Sharron Townsend, Harry Jowsey ve David Birthwistle‘dan oluşmaktadır. Hem kadın hem erkek yarışmacılara sonlarına doğru yeni yarışmacılarda eklenerek hem eğlenceyi hem de rekabeti büyütmek hedeflenmiştir. Erkek yarışmacılardan da Matthew bir medya şirketinin üst düzey yöneticisi, Sharron model, Kelz” Dyke futbol oyuncusu ve instagram fenomenidir.

Netflix’in bol aksiyonlu ve ateşli bu yarışma programı yayınlandığı günden beri Top10 listesinde yerini almıştır. Toplamda 8 bölümü bulunan yarışma programının hareketli sahneleriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Yarışmanın ardından ilişki yaşamaya başlayan bir çiftin evlilik adımı attığı da bilinmektedir. Too Hot To Handle’ı Netflix platformunda bulabilirsiniz.

too hot to handle

Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=rArqwuwS7mw

3 Yorum

  1. Türkiye için çok fazla bu dizi. Ancak gelecek bu şekilde yarışmalara gebe. Bence ileride Netflix sayesinde daha birçok benzeri yarışmalar göreceğiz gibi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu