Astroloji ve Burçlar

Terazi Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Terazi Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

Terazi burcu kadını da, başak burcu erkeği de farklı insanlardır. Özellikle duygularındaki değişimler hızlıdır. Genelde duyguları, iç dünyasındaki değişimler kadar hızlıdır. Terazi burcu kadını ve başak burcu erkeği kavga etmekten çekinirler. İkisi de bu durumda oldukça uyumludur.

Terazi Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

Hava grubu olan terazi burcu, ilişkilerde denge kurmasıyla bilinir. Toprak grubu olan başak burcu ise sevdiği insanları kaybetmemek için fazlasıyla çaba gösterir. Bu yüzden birbirleriyle olan ilişkileri olumlu yönde gidecektir. Kendi his ve düşünceleriyle hareket ettikleri sürece aralarındaki uyum güzel olacaktır.

Terazi Burcu Kadını ve Başak Erkeği Aşk Uyumu

terazi burcu kadini ve basak erkegi uyumu 0

Terazi burcu kadının duygusallığı her zaman ön plandadır. Duygusallığı ve romantikliğini ilişkilerde yaşamak ister. Terazi burcu kadınları dış görünüşe de fazlasıyla önem verirler. Bu istekleri tamamlayan kişi ise başak burcu erkekleridir. Çünkü başak burcu erkekleri sevdiği insanlara karşı fazlasıyla romantik ve duygusaldırlar. Aynı zamanda dış güzelliklerine de fazlasıyla de önem verirler.

Başak burcu erkeğinin ve terazi burcu kadınının ortak noktalarından birisi sevdiği insanlara karşı duydukları kaybetme korkusudur. Bu kaybetme korkusu sınırını korursa, ilişkileri güzel gidecektir. Çığırından çıkmış bir korku ise sadece birbirlerine zarar verecektir. İkisi de bu korkuyu iç dünyasında yaşamalıdırlar. Başak burcu erkekleri ne kadar romantikte olsalar aşık olmaları çok zordur. Aşık olurlarsa tam olarak ilişki yaşanacak insanlardır.

terazi burcu kadini ve basak erkegi uyumu1 768x512 1

Terazi burcu kadını ve başak burcu erkeği ilişkilerini olumlu yönde yaşarlar. Başak burcu erkeği sevdiği insana jestler, hediyeler ve romantik sürprizler yapmayı severler. Fakat bu jestler ve hediyeler kesilirse terazi burcu kadını şüpheye düşebilir. İlişkilerine fazlasıyla şüpheci yaklaşan terazi burcu kadınlarının, güveni sarsılmamalıdır.

Terazi Burcu Kadını ve Başak Erkeği Cinsellik Uyumu

Başak burcu erkeklerinin libidosu çok yüksektir. Terazi burcu kadını da bu libido karşısında, kayıtsız kalamaz. Bu yüzden ikili, ilişkilerinde olduğu gibi büyük bir uyum yakalarlar. İkilinin yatak uyumu ne kadar yüksekse ilişkileri de o kadar güzel olacaktır.

Terazi Burcu Kadını ve Başak Erkeği Evlilik Uyumu

terazi burcu kadini ve basak erkegi uyumu3 768x512 1

Terazi burcu kadınları için evlilik çok önemlidir. Aynı zamanda evliliği, bebek ile eşdeğer görürler. Evlendikten hemen sonra bebek isterler. Terazi burcu kadınının ve başak burcu erkeğinin anlaşamayacağı en ince nokta evliliktir. Çünkü başak burcu erkekleri özgürlüklerini çok severler. Özgür kalmak ve serbest hareket etmek isterler. Ama terazi burcu kadınının, sınırlarını bilmesi evlilikte olumlu sonuçlar doğuracaktır. Çiftin evliliği, kavgasız olacaktır. Anlaşamadığı konular illaki olur fakat dengeyi terazi burcu kadını kurar. Başak burcu erkekleri de bebekler oldukça önemlidir.

Terazi Burcu Kadını ve Başak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Terazi burcu kadını ve başak burcu erkekleri kültür ve sanattan fazlasıyla hoşlanırlar. Birlikte tiyatroya, sinemaya, konsere veya sergiye gitmekten hoşlanırlar. Sohbet etmek onlar için çok önemlidir. İlgi alanlarıyla ilgili sohbet edemedikleri insanlarla arkadaşlık yapmak istemezler.

terazi burcu kadini ve basak erkegi uyumu4 768x513 1

Terazi Burcu Kadın ve Başak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Birbirlerine karşı anlayışlı olursa ikilinin ilişkisi fazlasıyla uyumlu olacaktır. Terazi burcu kadınının dengeyi koruması gerekir. Başak burcu erkeğinin ise terazi burcu kadınına karşı dürüst ve ilgili olması gerekir.

Terazi Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu