Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Terazi Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Terazi Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

Terazi burcu kadınları genelde sosyaldir. Akrep burcu erkekleri ise kendileri ile baş başa kalmayı daha çok severler. İkilini çatışma yaşayacağı en net konulardan birisi budur. Akrep burçları su grubundadır. Su grubuna ait burçlarda genelde soğukluk fazladır. İnsanlara karşı mesafeli duruşları onlara karşı olan tutumları değiştirebilir. Terazi burcu kadınlar ise daha sevecen ve iyimser yaklaşır. Terazi burcu kadını ve akrep burcu erkeğinin ilişki uyumu bu yüzden oldukça düşüktür.

Terazi Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

Sürekli anlaşmazlık yaşayan ikili, ilişkilerine de bunu yansıtırlar. Aşkta, kavgalarda en üst düzeyde yaşanır. Terazi burcu kadını sakin yaşamak isterken akrep burcu buna izin vermez. Duygularını en şiddetli halleriyle yaşamak isterler. Akrep burcu erkekleri, ilişkiyi terazi burcu kadınından öğrenir. Aynı zamanda iletişim ve sosyalliği de öğrenebilir. Terazi burcu kadını ise, akrep burcu erkeğinden derin düşünmeyi öğrenebilir. Birbirlerinden öğrendiklerini yanlış kullanmadıkları sürece doğru bir ilişki olacaktır.

Terazi Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Aşk Uyumu

Terazi burcu kadınları çekici ve bakımlı kadınlardır. Akrep burcu erkeği bu durumdan etkilenir. Sevgi ikisi içinde çok önemlidir. Akrep burçları duygularını derin yaşamayı severler. Terazi kadınları ise derin değil günlük yaşamayı sever.

terazi burcu kadini ve akrep erkegi uyumu1 768x432 1

Terazi Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Cinsellik Uyumu

Akrep burcu erkekleri ve terazi burcu kadınlarının yatakta uyumları yüksektir. Akrep burcu erkekleri için cinsellik çok önemlidir. Terazi burcu kadınları için ise yatak uyumu çok önemlidir. Terazi burcu kadınının çekiciliği, akrep erkeğini fazlasıyla etkileyecektir. Sürprizlere fazlasıyla açık olan terazi burcu kadınları, akrep erkeğini yatakta sürekli şaşırıp mutlu edecektir.

Terazi Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Evlilik Uyumu

İki burç birbiri ile fazlasıyla zıttır. Eğer gerçekten aşk varsa fedakarlık ile sorunlar çözülebilir. Akrep burcu erkeklerinin hayatında sevgiye yer vardır fakat aşka yer yoktur. Bu yüzden evleneceği kadına gerçekten aşık olmak zorundadırlar. Çünkü evlilik fikrine çok uzaktırlar. Terazi burcu kadınları ise aşka fazlasıyla önem verir.

Evlilikte ikisinin de ilk isteği sevgidir. Akrep burcu erkeklerinin kendilerine zaman ayırması ve kendileriyle baş başa kalması fazlasıyla önemlidir. Terazi burcu kadınlarının ise sosyalleşmesi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmesi çok önemlidir. Akrep burcu erkekleri kıskanç yapılarıyla, terazi burcu kadınını kısıtlayabilir. Buna terazi burcu kadını engel olmalıdır.

terazi burcu kadini ve akrep erkegi uyumu3 335x405 1

Terazi Burcu Kadını ve Akrep  Erkeği Arkadaşlık Uyumu

İkilinin ilişkisi zor, arkadaşlığı daha zordur. Verimli bir arkadaşlık beklenemez.

Terazi Burcu Kadın ve Akrep Erkeği Anlaşabilirler Mi?

terazi burcu kadini ve akrep erkegi uyumu 1

En başından beri söylediğimiz gibi anlaşması ve anlaşılması güç iki burçtur. Hayat yaşayış tarzları, bakış açıları ve gündelik yaşamları birbirinden çok farklıdır. Terazi kadınlarının sosyal yapıları, akrep burcunun asosyal yapısı ile sürekli çarpışacaktır. Akrep burcu erkeğinin kendine çeki düzen vermesi gerekirken, terazi burcu kadını bu durumda sessiz kalamaz. İkisinin de birbiri için fazlasıyla fedakarlık yapmaları gerekir. Çaba olmadan ilişkileri, evlilikleri veya arkadaşlıkları yürümez.

Akrep burcu erkekleri genelde az konuşurlar. Terazi burcu kadınları ise fazla konuşmayı seven tiplerdir. Terazi burcu kadınları, akrep erkeklerinin bu yapısından çabuk sıkılabilirler. Akrep erkekleri ise fazla konuşulmasından sıkılacaklardır.

Terazi Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=5QfBrvWnUb4&pp=ygUsVGVyYXppIEJ1cmN1IEthZMSxbsSxIHZlIEFrcmVwIEVya2XEn2kgVXl1bXU%3D

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu