Astroloji ve Burçlar

Terazi Burcu Hakkında İlginç Gerçekler Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Terazi burçlarının cansız bir nesne ile simgelenen tek burç olduğunu biliyor muydunuz? Zodyakın yedinci burcu Terazi‘dir. 23 Eylül ile 22 Ekim tarihleri ​​arasında doğanlar bu burca mensuptur. Teraziler büyüleyici, diplomatik ve karizmatiktir. Kendine özgü kişilikleri onları ilgi odağı haline getirir ve akranları ile de iyi geçinirler.

terazi burclari hakkinda ilginc gercekler 1

Güzellik ve sevgi gezegeni Venüs, Terazi burcunu yönetir. Güzelliğe ve sanata meraklı olmalarına şaşmamalı. Teraziler, uyum için takdirlerini gösteren Terazi burcunu simgelemektedir. Terazi burcunu bu kadar sevimli kılan nitelikleri öğrenmek için okumaya devam edin. İşte;

Terazi Burcu Hakkında İlginç Gerçekler Nelerdir?

Terazi burcu nasıl bilinir?

terazi burclari hakkinda ilginc gercekler 2

Teraziler büyüleyici kişilikleri ile tanınırlar. Bir odaya girerler ve karizmaları ile orayı aydınlatırlar. Terazi burcu genellikle dışa dönüktür, bu nedenle uyum sağlamakta zorluk çekmezler. Bu burca sahip kişilerin yanında kendinizi muhtemelen rahat hissedeceksiniz.

Entelektüel sohbetler mi arıyorsunuz? İşte Teraziler zorluklara hazırdır. Ölçek Terazi için uygun bir semboldür. Her küçük durumun ayrıntılarını analiz etmeye zaman ayırırlar. Söyledikleri her şeye katılmayabilirsiniz ama emin olun ki onlar bu konu üzerinde çok düşündüler.

Terazi burçları hakkında ilginç gerçekler nelerdir?

terazi burclari hakkinda ilginc gercekler 3

Terazi burcu Başak ile Akrep arasında bir hava burcudur. Ayrıca Terazi burcu cansız bir nesne olan teraziler ile sembolize edilen tek burçtur. Terazi öncü hava burcudur. Bu da sezona başlayacakları anlamına geliyor.

Terazi burcunun uğurlu sayıları 61524, 33, 42, 51 ve 60‘tır. Terazi takımyıldızı ilk kez ikinci yüzyılda Ptolemy tarafından kataloglandı.

Terazi burçlarının zayıf yönleri nelerdir?

terazi burclari hakkinda ilginc gercekler 5

Kendini feda etmek Terazi burcunun en büyük zayıflığıdır. Duygularını ve ihtiyaçlarını bastırmak dahil, çatışmalara girmekten kaçınmak için her şeyi yaparlar.

Terazi burcu, etrafındaki insanların duygularındaki en ufak değişikliği bile hissedecektir. Rahatsızlığı önlemek için kendi ihtiyaçlarını geri iteceklerdir.

Ne yazık ki bu sonsuza kadar süremez. Sonunda Terazi burcu, uzun vadeli ilişkileri etkileyebilecek küçük tetikleyicilere yanıt olarak patlayacak.

Kararsızlık ise Terazi burcunun bir başka zayıflığıdır. Gerçekten kararsız değiller; karar vermeleri sadece biraz zaman alır. Bunun nedeni de Terazi burcunun önce tüm seçeneklerini tartmak için kafalarındaki teraziyi kullanmayı sevmesidir.

Terazi burçları kiminle evlenmeli?

terazi burclari hakkinda ilginc gercekler 6

Kova burcu Terazi burcu ile en uyumlu burçlardan biridir. Her iki hava burcu da büyük sanatı takdir eder ve adalete değer verir. Ayrıca birbirleri ile iletişim kurmakta da zorluk çekmiyorlar. Terazi ve İkizler pek çok benzer kişilik özelliğini de paylaşırlar.

Dışa dönüktürler ve birçok insanla iyi geçinirler. Ayrıca son derece meraklıdırlar ve her konu hakkında da daha fazla bilgi edinmek isterler. Terazi ve İkizler kararsızlıkları ile tanınırlar.

Terazi burcu Aslan burcu ile de uyumludur. Bu ateş ve hava burçları bir araya gelerek kimsenin kıramayacağı bir bağ oluşturur. Her ikisi de enerjik kişiliklerdir, dolayısıyla da bu ortaya doğal bir uyum getirmektedir.

Terazi burcuna güvenilebilir mi?

terazi burclari hakkinda ilginc gercekler 7

Terazi burcu olan yakın bir arkadaşınız varsa eğer sırlarınızın ortaya çıkması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Dedikodudan hoşlanıyor ve ilgiyi seviyor gibi görünseler de, sevdiklerine karşı çizgiyi çizerler.

Aşk gezegeni Terazi burcunu yönetir, bu nedenle değer verdikleri insanlara derin sevgi gösterirler. Bu, bir dinleme kulağı sağlamayı ve dudaklarını kapatmayı içerir. Terazi burcunun her zaman arkanızı kollayacağına güvenebilirsiniz.

Ünlü Terazi burçları hakkında eğlenceli gerçekler.

  1. 26 Eylül tarihinde doğan ünlü tenisçi Serena Williams, Terazi burcudur. Bugüne kadar 23 grand slam şampiyonluğu elde etti. Bu, açık dönem boyunca kazanılan en fazla şampiyonluktur.
  2. Bel Air‘in orijinal taze prensi Hollywood oyuncusu Will Smith Terazi burcudur. Kendisi 25 Eylül tarihinde doğmuştur.
  3. 2 Ekim tarihinde ise Mahatma Gandhi doğdu. O, Hindistan‘ın bağımsızlık için şiddet içermeyen hareketini savunan Hintli bir avukattı. Etkisi Güney Afrika‘ya ulaştı ve burada Hintlilerin hakları için de mücadele etti.
  4. Müzik efsanesi John Lennon‘da 9 Ekim tarihinde doğdu. Müzik sahnesini değiştiren grup olan Beatles‘ı kurdu.
  5. Reality TV yıldızı ve iş kadını Kim Kardashian‘da Terazi burcudur. Kim, 21 Ekim tarihinde doğdu ve dört çocuk annesidir.

Terazi burçları iz bırakmayı sever. Gürültülü kişilikleri onları her odada ilgi odağı haline getiriyor. Bir Terazi’yi tanımanın en iyi yanı sadakatidir. Yani eğer köşenizde bir tane varsa, onları yakınınızda tutun.

Terazi Burcu Hakkında İlginç Gerçekler Nelerdir İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu