Alışveriş Rehberi

Temizlikte Hayat Kurtaran En İyi Akıllı Robot Süpürgeler

instagram takipçi hilesi

Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ev eşyalarının daha kullanışlı hale gelmesine zemin hazırlamaktadır. Haliyle akıllı teknolojiyle üretilen birçok robot ürünlerin satışı artmaya başlamaktadır. Akıllı robot süpürgeler ise bu eşyaların en faydalı olanları arasında yerini almıştır. Elektrikli süpürgeler yerini evde kendi kendine uzaktan teknolojiyle kontrol edilebilen akıllı robot süpürgelere bırakmıştır. Bizde sizin için bu robot süpürgeleri tercih etmek isteyenlerin hangi ürünleri alabileceğine dair kolaylık sağlaması için bir liste hazırladık.

İşte evinizi sizin için temizleyecek en iyi akıllı robot süpürgeler...

Xiaomi Roborock S5 Max

Xiaomi Roborock S5 Max

Akıllı robot süpürgeler söz konusu olduğunda Xiaomi markası bu alanda kalitesi ve tercih edilmesiyle önde gelmektedir. Özel algılama sensörleri ile akıllı cihazlardan Mi Home uygulaması üzerinden kurulumu yapılarak derinlemesine ve başarılı bir temizlik sunmaktadır. 2000 Pa emiş gücüne sahiptir. 20 mm yüksekliklere kadar aşarak, 2 saat şarj edilerek 150 dk. çalışabilmektedir.

Piyasada bulunan bütün akıllı robot süpürgelerden daha güçlü emiş gücü ve çalışma süresine sahiptir. Markanın alt modelleri de bulunmaktadır. Bu modele kıyasla daha uygun fiyata sahiptir. Xiaomi Roborock S5 Max’ın fiyatı ise 4 bin TL civarında başlamaktadır.

Anker Eufy RoboVac 35C

anker eufy robovac 2 685x685

Fiyat performans olarak karşılaştırıldığında en çok tercih edilen akıllı süpürgelerden birisi de Anker markasının süpürgesidir. Boyutunun daha küçük olması sebebiyle kolayca her noktaya erişim sağlayabilmektedir. 1500 Pa emiş gücüne sahiptir. 16 mm’ye kadar engelleri aşan bu robot süpürge 2 saat şarj ile 100 dk çalışabilmektedir. Islak zemin kullanımına uygun değildir. Düşük ses seviyesiyle ilgi odağı olan ürünlerdendir.

iLife V5s Pro

ilife v5s pro 3 685x709

iLife markasına ait bu akıllı süpürge rakiplerine göre en uygun fiyatlı kategorisinde yer almaktadır. Hepa filtreye sahip ürün, paspas işlemiyle kaliteli bir temizlik sunar. Yüksek kalitedeki mikro fiber bezini, damlama su sürekli ıslak tuttuğundan iyi bir şekilde silme işlemi gerçekleştirir. 5 saatlik şarj süresiyle 110 dk çalışabilmektedir. Akıllı sensörlerinden dolayı mobilya ve eşyalara çarpmayarak zarar vermez.

iRobot Roomba i7+

iRobot Roombai 7B

Robot süpürge teknolojisinde başı çeken ürün ve markalardan bir diğeri ise iRobot’tur. iRobot’un son modeli olan Roomba i7+, size temizlik işinde süpürge olayını tamamen unutturan bir üründür. Bunu rakiplerinden farklı olarak, kendi deposunu kendisi boşaltarak yapmaktadır. 3 aşamalı filtresi bulunan cihaz, kusursuz bir temizlik sağlıyor. Kedi ve köpek alerjen maddeleri %99’a kadar temizleyebiliyor. Ancak bu ekstra özellikleri rakiplerine göre fiyatını da arttırmaktadır. iRobot markasının son modeli 6 bin TL’den başlamaktadır.

Ürünlerin Deneme Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu