Bilim ve TeknolojiAlışveriş Rehberi

Telefonlar İçin En İyi 4 Ekran Koruyucu Markası

instagram takipçi hilesi

Telefon ekranını korumanın en etkili yolu olan ekran koruyucuları arasından seçtiğimiz en iyi 4 markayı sizler için listeledik. Spigen, JETech, RhinoShield ve Tech21 markalarının özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alın. Ekran koruyucu seçiminde dikkat etmeniz gereken detaylar makalemizde!

Telefonları korumanın en iyi yollarından birisi, alınan ekran koruyucudur. Büyük bir darbe aldığından, yere düştüğünde, ıslandığında veya çizilme gibi durumlarında koruyucu, telefon ekranını korumaktadır. Bu yüzden koruyucunun markası, özelliği gibi detayları oldukça önemlidir.

Telefon ekranın sağlam korunması için oldukça önemli olan koruyuculardan, sizler için en iyi 4 tanesini seçtik.

iphone 410324 1920

Telefonlar İçin En İyi 4 Ekran Koruyucu Markası

Spigen Ekran Koruyucuları

Iphone 11 ve Iphone XR modelleri için geçerli olan cam koruyucu, oleofobik kaplamaya sahiptir. Ekrana gelecek herhangi bir sorun için 9H korumalı olan koruyucunun, derinleştirilmiş parmak izi okuma sistemi vardır.

Fiyat olarak 149,90 TL olan ürünün, kullanıcı yorumları da oldukça iyidir.

JETech Ekran Koruyucuları

Hemen hemen tüm markaların ekran koruyucularının satışı mevcuttur. Iphone kullanmayanlar için Spigen temberli ekran koruyucudan sonra tercih edilebilmektedir. Ekran koruma seviyesi olarak 9H belirlenmiştir. Yüksek şeffaflığa sahiptir. Toz ve parmak izi bırakmamaktadır. 0.33 mm inceliğe sahip olan ekran koruyucu, yüksek kaliteli temperli cam ile üretilmiştir.

Fiyatı ortalama 49.99-399.99 TL aralığında modellerine göre değişiklik göstermektedir.

RhinoShield Ekran Koruyucuları

Tüm markalar için üretim yapan ekran koruyucunun, 2 yıllık darbe garantisi mevcuttur. Şok sönümleyici maddeler kullanılarak üretilmiştir. Aynı zamanda firmanın videolarına çok sık karşılaşmış da olabilirsiniz ki güvenirlik vermek amacıyla, ekran koruyucu taktığı telefonlara çekiç ile test yapmaktadır.

Fiyat olarak 649 TL civarında olan ekran koruyucuları, pahalı olarak nitelendirilse de sağlamlığı ile bilinmektedir.

Tech21 Ekran Koruyucuları

Kendi iyileştirme teknolojisini oluşturan firmalar arasında yer alıyor. Malzeme olarak Bulletshield kullanıyor. Peki nedir bu Bulletshield? Kurşun geçirmez camlarda kullanılan darbeye dayanıklı malzemedir. Günlük kullanımda oluşan hasarları ekran koruyucu kendi kendine iyileştirebiliyor.

Piyasa da marka adına yapılan sahte ürünler mevcuttur. Firma kendi ürünlerini sadece kendi bünyesinde ve birkaç internet site üzerinden satmaktadır. Euro üzerinden satışı yapılan koruyucular için fiyatlar ortalama 14 £’dur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu