Film & Dizi ÖnerisiNetflix

Tavşan Deliğinde Fiesta Filmi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Tavşan Deliğinde Fiesta Filmi Konusu ve Oyuncuları! Tavşan Deliğinde Fiesta filmi, 1 Mayıs 2024 tarihinde Netflix platformunda film severlerin yorumuna sunulacak dram ve komedi türünde filmdir. Filmin başrollerinde Manuel Garcia-Rulfo, Teresa Ruiz ve Miguel Valverde Uribe yer alıyor. 

Çok vakit kaybetmeden Tavşan Deliğinde Fiesta Filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Tavşan Deliğinde Fiesta Filmi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..  Diğer film ve dizi önerileri için buraya tıklayabilirsiniz.

tavsan deliginde fiesta filmi konusu ve oyunculari2

Türkçe İsmi: Tavşan Deliğinde Fiesta
IMDb Puanı: –
Yapım yılı: 2024
İlk vizyon tarihi: 1 Mayıs 2024
Yaş Sınırı: +13
Yönetmeni: Manolo Caro
Senarist: Nicolás Giacobone
Yapımcı: Maria Jose Cordova ve Manolo Caro
Yapım Şirketi: Netflix
Başrol Oyuncuları: Manuel Garcia-Rulfo, Teresa Ruiz ve Miguel Valverde Uribe
Türü
: Dram, Komedi
Yapım Ülkesi
: Meksika
Hangi Platformda: Netflix

Tavşan Deliğinde Fiesta Filmi Konusu

Tavşan Deliğinde Fiesta Filmi Konusu, film severler açısından oldukça merak edilmiştir. Filmde kültürlü ve varlıklı bir ailede büyüyen 10 yaşındaki Tochtli (Manuel Garcia-Rulfo karakterinin gösterişli bir hayatı vardır. Babası ise uyuşturucu tüccarlığı yapmasıyla tanınan zengin bir adamdır. Film, bu gösterişli hayatın arkasında, babasının suç faaliyetleri bulunan Tochtli’nin (Manuel Garcia-Rulfo) dilinden anlatılmıştır.

tavsan deliginde fiesta filmi konusu ve oyunculari3

Tocthtli (Manuel Garcia-Rulfo)’nin hayatta tanıdığı insan sayısı 15 civarıdır. Ama bir sürü ölü insan da tanıyor. Tanıdığı ölüleri, tanımış gibi saymayan Tochtli (Manuel Garcia-Rulfo)’nin hayatta en çok istediği şey Liberyalı cüce suaygırını almaktır. Tochtli’nin (Manuel Garcia-Rulfo) garip huylarından birisi devasa bir şapka koleksiyonun olmasıdır. Tochtli (Manuel Garcia-Rulfo) dış dünyaya daha önce hiç çıkmamıştır. Sadece özel olarak tutulmuş olan öğretmeninin anlattığı kadarını biliyor. Bütün gününü şatonun içerisinde geçiriyor. 

Fakat Tochtli (Manuel Garcia-Rulfo) fazlasıyla bilgili ve öğrenmeyi seven bir çocuk. Her gece yatmadan önce sözlüklerinin hepsini mutlaka okur, şapka koleksiyonundan bir şapka seçip içine kelimeler yerleştirip onları okur. Babasıyla fazlasıyla zıt hayatlara sahip olan bu çocuğun neler yapacağı da filmde anlatılıyor. 

Film yaklaşık 1 saat 42 dakikadır. Orjinal ismi ile Fiesta en la madriguera, İngilizce adı Down the Rabbit Hole, Türkçe ismi Tavşan Deliğinde Fiesta‘dır. Film Juan Pablo Villalobos yazmış olduğu Tavşan Deliğinde Fiesta kitabından uyarlandı. Yönetmenliğini Manolo Caro, senaristliğini Nicolás Giacobone üstlendi. Başrol oyuncuları Manuel Garcia-Rulfo, Teresa Ruiz ve Miguel Valverde Uribe‘dir. 

tavsan deliginde fiesta filmi konusu ve oyunculari1

Meksika yapımı olan filmin yaş sınırı +13 olup, sadece netflix platformunda yayınlanacaktır. Filmin türü dram ve komedidir. İkisinin bir arada olması da izleyiciler açısından oldukça merak duygusu uyandırdı. Filmde özellikle narkoedebiyata fazlasıyla önem verildi. Narkoedebiyatın bir çocuğu ve hayatı nasıl etkilediği üzerinde duruldu.

Tavşan Deliğinde Fiesta Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Tavşan Deliğinde Fiesta filmi, 1 Mayıs 2024 tarihinde sadece Netflix platformunda vizyona girecek. 1 Mayıs 2024 tarihinde vizyona girecek olan film için şimdiden herkese iyi seyirler.

İlginizi çekebilir: Uzun Soluklu En İyi Yabancı Dizi Önerileri

Tavşan Deliğinde Fiesta Filmi Oyuncuları

tavsan deliginde fiesta filmi konusu ve oyunculari4

 • Miguel Valverde Tochtli karakteri
 • Teresa Ruiz
 • Debi Mazar
 • Daniel Giménez Cacho
 • Raúl Briones
 • Mercedes Hernández
 • Fabiola Stevenson
 • Pierre Louis
 • Lizeth Selene
 • Alfredo Gatica
 • Rocio Guzman

Tavşan Deliğinde Fiesta Filmi Fragmanı ve Diğer Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu