Yerli Kadın Ünlüler
Trend

Tara de Vries Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Tara de Vries kimdir Resimleri 3

Tam adı: Tara Madelein De Vries / Tara de Vries
Doğum tarihi:  6 Ekim 1998
Doğum yeri:  Amsterdam /  Hollanda
Boyu: 1,77 m
Burcu: Terazi
Ailesi: Watze de Vries, Özlem Kaymaz
Kardeşleri: Dante de Vries, Daniel de Vries
Sevgilisi: Yok
Mesleği: Model
Aktif Yılları: 2018 yılından bu yana
Sosyal Medyada
instagram-hesabi youtube-chanel

Hakkında

Tara De Vries kimdir? Tara De Vries, Miss Turkey 2018 Güzellik yarışmasının ikincisidir. Modellik yapmaktadır. Türkiye’yi dünyada temsil ettiği kainat güzellik yarışmasında, Hürrem Sultan kıyafetiyle herkesin dikkatini üstüne çekmişti.

Tam adıyla Tara Madelein De Vries, 6 ekim 1998 tarihinde Amsterdam, Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Babası Hollandalı Watze de Vries, annesi ise Türk Özlem Kaymaz‘dır. Annesi 1992 yılı, Miss Turkey Türkiye Güzelidir. Annesi güzellik yarışmasından sonra, Hollanda’lı iş adamı olan Watze de Vries ile evlenmiş ve Hollanda’da yaşamaya başlamış. Ancak çift 2012 yılında boşanmış ve çocukları ile İstanbul’a taşınmışlardır. Vries’in Dante ve Daniel adında iki kardeşi vardır.

İlginizi çekebilir: Alla Bruletova Kimdir?

Eğitimini Koç üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde okuyarak devam etmektedir. Öğrenciliği sırasında tıpkı annesi gibi güzelliğini değerlendirmek ve ödüllendirmek için Miss Turkey Yarışmasına başvurmuş.

2018 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci olmuştur. Ardından 17 Aralık 2018 tarihinde, Tayland’ın Bangkok kentinden düzenlenmiş olan Miss Universe yarışmasında Hürrem Sultan kıyafeti ile Türkiye’yi temsil etmiştir. Hem güzelliği hem de kıyafetiyle izleyenleri mest etmiştir. Ancak ne yazık ki dereceye girememiştir. Buradaki bıraktığı izlenimle kendini dünyaya tanıtmıştır.

Dünyaca ünlü giyim firması olan Missoni’nin de dikkatini çeken Vries, modellik teklifi aldı. Ardından dünyaca ünlü model  Bella Hadid ile birlikte, dünyaca ünlü fotoğrafçımız Mert Alaş‘ın ile çekimlere katıldı. Gelecek yıllarda hem güzelliği hemde modellikteki başarılarıyla adından sıkça bahsettirecek isimlerden biri.

Youtube kanalı vardır (yukarıdaki youtube ikonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz). Youtube kanalında soru cevap vlogları, fitnes vlogları, yoga vlogları, makyaj vlogları ve gezi vlogları çekmeye devam etmektedir.

Tara De Vries instagram hesabına ulaşmak için yukarıdaki instagram ikonuna tıklamanız yeterlidir. Aşağıdan da fotoğraflarına ve videolarına ulaşabilirsiniz.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu