Yabancı Kadın Ünlüler

Alla Bruletova Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Alla Bruletova
Tam adı: Alla Bruletova
Doğum tarihi: 15 Eylül 1999
Doğum yeri: Rusya
Boyu: 165
Burcu: Başak
Ailesi:…
Sevgilisi: Urapa
Mesleği: Influencer, Model
Aktif Yılları: 2015’den günümüze
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi tiktok

Hakkında

Alla Bruletova kimdir sorusu son zamanlarda sıklıkla araştırılıyor. Ünlü isim 24 yaşında influencer ve modeldir. İnstagram, Tiktok ve YouTube gibi popüler sosyal medya platformlarında geniş bir takipçi kitlesine sahiptir. 165 boyunda olan genç influencer 50 kg ve Başak burcudur.

Alla Bruletova Hayatı

Alla Bruletova 15 Eylül 1999 tarihinde Rusya’da dünyaya gelmiştir. Yetenekli ismin tam olarak Rusya’nın hangi bölgesinde doğduğuna dair net bir bilgi bulunmuyor. Ek olarak annesi, babası ya da eğitim hayatı hakkında da net bir bilgi henüz internet dünyasında mevcut değil.

Genç isim adını sosyal medyada gerçekleştirdiği paylaşımlarla dünyaya duyurmayı başardı. Sosyal medyaya ilk adımını 2015 yılında İnstagram hesabında yaptığı paylaşımlarla attı. O günden bu yana influencer olarak paylaşımlar yapan Alla Bruletova milyonlara ulaşan takipçi kitlesiyle tüm dünya tarafından tanınır hale geldi.

Ünlü influencerın sosyal medya üzerinde paylaşımları Instagram hesabıyla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda TikTok hesabını da aktif olarak kullanmakta. Burada da çok sayıda takipçisi olan dünyaca ünlü isim, aynı zamanda YouTube hesabı üzerinden de çeşitli videolar paylaşıyor.

YouTube üzerinde bulunan ASMR içerikli videolar paylaştığı hesabı pek çok kullanıcı tarafından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle Bently model araba için çektiği TikTok videosuyla viral olmasının ardından YouTube üzerinde bulunan ASMR videolarının birçoğunu Bently ile ilgili çekiyor.

Bently marka arabayla ilgili çektiği videolar nedeniyle geniş bir kesim tarafından Bently Kızı olarak da tanınmakta. İnternette paylaştığı videoların viral olmasının ardından pek çok sosyal medya kullanıcısı Alla Bruletova tarafından paylaşılan videoların parodisini çekip yayınlamaya başladı.

Sosyal medya kariyerinin yanı sıra model olarak da podyumlarda yer alıyor. Pek çok markanın modelliğini yapan Alla Bruletova çok kez podyumlarda ve çeşitli fotoğraf çekimlerinde yer almıştır. Özellikle belli başı önemli markalar tarafından gerçekleştirilen dünya çapında gerçekleştirilen defilelerde podyumlarda manken olarak yer aldı.

Diğer bir yandan kendine ait bir markası da bulunuyor. Bu marka üzerinden çeşitli projeler gerçekleştiren Alla Bruletova moda ve sosyal medya dünyasının dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Günden güne takipçi kitlesini arttıran ünlü isim Instagram, TikTok ve YouTube üzerinden paylaşımlar yapmayı sürdürüyor.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu