Alternatif TıpYaşam

Tanzanit Taşı Nedir? Faydaları Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Safir ve diğer taşlar iyileştirici özellikleriyle bilinirken, Tanzanit taşı sahip olduğu çekici görünümleriyle bilinmektedir. Ancak insanların bu taşı bu kadar çok sevmesinin tek nedeni bu değildir. Bu taşı taşımanın pek çok faydası vardır. Bu mavi-mor renkli taş, sadece bununla ilgili değil, taşıyıcının hayatını farklı şekillerde nasıl iyileştireceğini üstlenmektedir.

Bu taşın faydalarını bilmiyorsanız, işte bilmeniz gereken tanzanit taşının en önemli faydaları..!

tanzanit tasi 1

Tanzanit Taşı Faydaları Nelerdir?

1- Vücudunuzdaki Duyguları Ayırmaya Yardımcı Olur

Vücudumuzda çok fazla duygu var ama her insan onları nasıl kontrol edeceğini ve dengede tutacağını bilmemektedir. Bazen, başka zamanlarda aşırı duyarlı olan insanlarla tanışırsınız. Çoğu şeye nasıl tepki vereceğini bilmeyen insanlarla tanışırsınız. Her iki kategori de duygularını nasıl dengeleyeceğini bilmiyor demektir. Tanzanit boncukların yardımı ile, duygularını kesinlikle kontrol edebilir ve doğru şekilde dengeleyebilirler.

2- Bazı Alışılmadık Fiziksel İyileştirme Enerjileri Vardır

Cildiniz ya da saçlarınızla ilgili bazı problemleriniz varsa, bu taş vücudunuza harika gelebilir. Pek çok insan bu taşı saç dökülmesi problemleri, cilt sorunları, psikolojik sorunlar vb. sorunlar için taşır. Ayrıca, birisi yakın zamanda ameliyat olmuşsa ve ameliyat sonrası yan etkilerden uzak durmak istiyorsa, bu onun için en iyi taştır.

Kullanıcıyı pek çok fiziksel zorluktan uzak tutan muazzam iyileştirici enerjilere sahiptir. Farklı fiziksel ve psikolojik zorluklarla başa çıkmak için kullanıcıya yeterli güç verir.

tanzanit tasi 2

3- Vücudunuzda Var Olan Tüm Enerjileri Dengeler

Her insanın farklı enerjileri vardır. Bazen, durumunuzun nasıl ele alınması gerektiğine bağlı olarak enerjilerinizin bir çakradan diğerine geçtiğini de hissedebilirsiniz. Belirli bir sorunla karşılaştığınızda çakralarınız onu çözmek için bir araya gelir. Bununla birlikte, dengelenmeleri gerekir.

Böylece hangi enerjilerin ne tür problemler için kullanılması gerektiğini bilirsiniz. Bir Tanzanit taşı yardımı ile vücudunuzdaki tüm enerjileri dengeleyebilirsiniz. Şüphesiz bu enerjileri herhangi bir taş olmadan kanalize edebilirsiniz. Ancak taşla çok etkili bir şekilde yaparsınız.

4) Meditasyon Uygulamalarınızın Başarılı Olmasına Yardımcı Olur

Uyguladığınız belirli bir meditasyon türü varsa, ancak istediğiniz seviyeye ulaşamıyorsanız, kesinlikle bu taşı kullanmanız gerekir. Çünkü vücudunuzdaki farklı çakraları güçlendirmenize yardımcı olur. Gerçekten istediğiniz meditasyon seviyelerine ulaşabilir.

5- Sezgisel Seviyenizi Geliştirir

Bazen, sezgi denilen iyi ya da kötü haber alıp almayacağınızı hissedebilirsiniz. Sezgi seviyenizi güçlendirmek için her zaman bu taştan yardım alabilirsiniz. Bir kolye olarak takmak da etki sağlar.

tanzanit tasi 3

ÖNEMLİ: Bu tür taşların faydalı olduğu bilinmektedir. Bu yazı birden fazla kaynak kullanılarak yazılmıştır. Bu tür taşları kullanmadan önce iyi bir araştırma yapınız.

Tanzanit Taşı ile ilgili videolar

https://www.youtube.com/watch?v=wBXLIt0QopE

Kaynak
Google

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu