Yerli Erkek Ünlüler

Taner Tolga Tarlacı

Taner Tolga Tarlacı Kimdir? Öldü Mü?

instagram takipçi hilesi

taner tolga tarlaci 1
Tam adı: Taner Tolga Tarlacı
Doğum tarihi: 2 Eylül 1984
Doğum yeri: Hamburg, Almanya
Boyu: 1,7 m
Burcu: Yay
Ailesi: Ahmet Tarlacı (Babası), Hatice Kübra Tarlacı (Annesi), Yasmin Tarlacı (Kardeşi)
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Fenomen
Aktif Yılları: 2011 yılından bu yana
youtube-chanel
Başlıklar

Hakkında

Taner Tolga Tarlacı Kimdir? Taner Tolga Tarlacı, eski Survıvor yarışmacısıdır. Survıvor yarışmasına katılan en komik karakter olarak akıllara kazınmıştır. Acun Ilıcalı ile sorun yaşadığı bilinmektedir.

Taner Tolga Tarlacı, 2 Eylül 1984 tarihinde Almanya’nın Hamburg kentinde dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Kayserlidirler. Annesi Almanya’da hemşire olarak çalışmıştır. Babasının adı Ahmet Tarlacı, annesinin adı ise Hatice Kübra Tarlacı‘dır. Yasmin Tarlacı isminde bir ablası vardır.

Oldukça hiperaktif bir çocukluk yaşayan Tarlacı, 8 yaşında iken ailesi ile beraber Türkiye’ye gelmiş ve Mersin’e yerleşmişlerdir. Ortaokul ve lise eğitimini Mersin’de tamamlamıştır. 2005 yılında bu yana Kıbrıs’ta ikamet etmektedir. Üniversite eğitimini Girne Amerikan Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü‘nde bitirmiştir.

2004 ve 2005 yılları arasında BBG isimli yarışmaya katılmak için İstanbul’a gelmiş fakat elemeleri geçememiştir. 2007 yılında Girne Amerikan Üniversitesi‘nde düzenlenen erkek güzellik yarışmasında 3. olmuştur. 2010 yılında jüri üyeliğini Ali Taran, Hülya Avşar ve Acun Ilıcalı‘nın yaptığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” isimli programa katılmıştır. İlk turu geçemeden elenmiştir.

Taner Tolga Tarlacı, 2011 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu “Survıvor Ünlüler Gönüllüler” isimli yarışma programına yarışmacı olarak katılmıştır. Bu yarışmada Derya Büyükuncu, Ebru Destan, Asena Onur Çakır, Özge Ulusoy, Nihat Doğan, Pascal Nouma ve Zeynep Tunuslu gibi isimler yarışmıştır. Yarışmanın birincisi Derya Büyükuncu, ikinci ise Nihat Doğan olmuştur. Tarlacı, 3. olmuştur.

Herkese kendisini korkusuz olarak tanıtan Tarlacı’nın en büyük korkusu uçağa binmekmiş. Lakabı 3T’dir. İyi derecede İngilizce, Almanca, Türkçe ve Kıbrıs aksanı konuşabilmektedir.

İnternette Taner Tolga Tarlacı‘nın intihar ettiğine dair iddialar dolaşmaktadır. Yakınlarında iddiaları doğrular nitelikte bir açıklama yapılmamıştır.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu