Film & Dizi Önerisi

Taçsız Prenses Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Taçsız Prenses Dizi Konusu ve Oyuncuları..! Taçsız Prenses dizisi, dizi severler ile YAKINDA Show TV ekranlarında buluşacak olan dram temalı bir dizidir. Dizinin başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan ve Tolga Tekin beraber rol alıyor.

Taçsız Prenses dizisinin fragmanları sosyal medyada ve FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizi için resmi bir yayın tarihi şu an için duyurulmadı. Ancak fragmanlar dönmeye başlayınca Taçsız Prenses dizisi ile ilgili sorular ve merak da hızla artmaya başladı. Çok vakit kaybetmeden Taçsız Prenses dizisi hakkında bilgileri verelim. İşte Taçsız Prenses dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Taçsız Prenses Dizi Konusu ve Oyuncuları

Orijinal İsmi: Taçsız Prenses
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: YAKINDA
Yaş Sınırı: Yok
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: –
Yönetmen: Volkan Keskin
Senaryo: Pınar Bulut ve Onur Koralp
Yapımcı: Fatih Aksoy
Yapım Şirketi: MF Yapım
Başrol Oyuncuları: İsmail HacıoğluSümeyye AydoğanTolga Tekin
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: FOX TV

Taçsız Prenses Dizi Konusu

Taçsız Prenses dizisinde, hayalperest anne Şirin’in masallarında büyüyen Masalı, annesinin kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılmasıyla soğuk gerçek dünyada kapana kısılmış ve her şeye gücü yeten, gaddar ve gaddar bir kıza dönüşmüştür.

tacsiz prenses dizisi 2

Masal’ın ilk destek bulduğu kişi öğretmeni Evgin’dir ve zamanla herkes için işler dramatik bir şekilde değişir. Kahramanımız kendi masalını ararken hikayedeki diğer kahramanların yarım kalmış hikayelerini birer birer tamamlayacak ve bu yolculukta Marsal’a en yakın kişi, yanından hiç ayrılmayacak olan köpeği Köfte olacaktır.

Dizinin fragmanlarının yayınlanması ile birlikte dizi severlerin ilgisini çekti. Dizinin ilk tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Aşağıda yer alan videolar sekmesinden dizinin ilk tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.

Taçsız Prenses, FOX TV ekranlarında başlayacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Keskin oturuyor. Senaryosunu ise Pınar Bulut ve Onur Koralp kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan ve Tolga Tekin yer alıyor. Dizinin yapımcılığını ise Fatih Aksoy üstleniyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Taçsız Prenses dizisi ile ilgili düşüncelerinizi de aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere ve ziyaretçilerimize gönderebilirsiniz.

tacsiz prenses dizisi

Taçsız Prenses Dizisi Ne Zaman Başladı?

Taçsız Prenses dizisi, YAKINDA FOX TV ekranlarında dizi severler ile buluşacak. Dizinin yayınlanacağı tam tarih henüz belli değil. Fakat tahminlere göre Aralık ayının sonu ya da 2023 yılı Ocak ayında vizyona girmesi bekleniyor. FOX TV’de başka yeni diziler de başlayacağı için tarihlerde değişiklik olabilir. Kesin tarih duyurusu kanal tarafından kısa sürede yapılacaktır.

Oyuncu Kadrosu

Taçsız Prenses dizisinin oyuncuları şu şekildedir;

  1. İsmail Hacıoğlu – Evgin Öğretmen Karakteri
  2. Sümeyye Aydoğan – Yağmur
  3. Tolga Tekin
  4. Elif Kurtaran – Masal Karakteri
  5. Seda Akman
  6. Yağmur Tanrısevsin
  7. Mustafa Kırantepe
  8. Feride Çetin – Şirin Karakteri
  9. Merve Bulut
  10. Merve Şen

Taçsız Prenses Fragmanı ve Diğer Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=vsLpZ8sPH98&pp=ygUYdGHDp3PEsXogcHJlbnNlcyBmcmFnbWFu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu