Yerli Kadın Ünlüler

Şule Karaok Kimdir?

instagram takipçi hilesi

sule karaok kimdir 5
Tam adı: Şule Karaok
Doğum tarihi: 15 Mayıs 1991
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,67 m
Burcu: Boğa
Ailesi: 
Sevgilisi: Hakan Akdeniz
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2011 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Şule Karaok Kimdir? Şule Karaok, sosyal medya fenomenidir.

Şule Karaok, 15 Mayıs 1991 günü İstanbul’da hayata gözlerini açtı.

Babasının işleri sebebi ile ortaokul eğitiminin son sınıfındayken Mersin’e taşındılar. Liseyi burada okudu. Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Biyoloji Anabilim Dalı’nda tamamladı. Kozmetik üretimi ve üretim yönetimi üzerine eğitimler aldı.

Eğitim videolarını izledikten sonra Youtube’a başlamaya karar verdi. Çünkü kendine ait bir alan yaratmak istediğini hep söyledi. Yaklaşık 3 yıldır jimnastik yapıyor. Kendisi için farklı olan Aikido başta olmak üzere yüzme ve Uzakdoğu sporlarıyla da ilgilendiğini belirtti.  Aynı zamanda lisanslı yüzücü olduğunu da söyledi.

Şule Karaok, müzik ve resimle her zaman iç içe olduğunu da dile getiriyor. Genel olarak, çok uyumlu ve cana yakın bir insan olduğunu söyler. Kırtasiye ürünleriyle çok ilgilendiğini ve çok şey aldığı biliniyor. Yemek yapmayı çok seviyor ve bunun tatlıları daha da güzelleştirdiğini düşünüyor.

Şule Karaok’un kolunda nazar boncuğu dövmesi var. En sevdiği TV programı “Friends and Mentalist” dizisidir. En sevdiği şarkıcıların Chet Faker ve Tracy Chapman olduğunu söyledi. En çok dinlediği şarkının Gökhan Türkmen’in şarkısı olan “Dene” şarkısı olduğunun da altını çizdi. En sevdiği aktörün Morgan Freeman olduğu biliniyor.

Karaok’un favori renkleri toprak tonları, beyaz ve bordo. Gül ve lavanta kokusunu hiç sevmediğini söyledi. Ayrıca sakin ve hoş müzikten hoşlandığını da belirtti. Sinirlendiğinde hiçbir şey yapmadığını ve yerinden kımıldamadığını söylüyor. Acelesi varsa 10 dakikada, acelesi yoksa 1 saatte hazır olacağının da altını çizdi.

Şule Karaok, en büyük korkusunun belirsizlik olduğunu söylüyor. En sevdiği yemeğin mantarlı patlıcan, en sevdiği tatlının sütlü tatlı olduğunu dile getiriyor. Gitmeyi en sevdiği yer ise Güney Amerika.

Karaok, armonika müzik aletini çalıyor. Her zaman en değerli aksesuarlarını taktığı biliniyor. Kendisinin çok planlı ve düzenli bir insan olduğunu ancak planı olmayınca doğru dürüst ilerleyemediğini söyler. Cilt bakımında temizleme jellerinin olmazsa olmazı. Roma’ya gitmek istediği de biliniyor.

Genç Youtuber, bir süredir Hakan Akdeniz ile birlikte.

Videoları

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu