Yerli Kadın Ünlüler

Su El Roman Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Su El Roman
Tam adı: Su El Roman
Doğum tarihi: 2000
Doğum yeri: Almanya
Boyu: 1.74 m
Ailesi: Rafet El RomanTuğba Altıntop, Şevval El Roman
Sevgilisi: …
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2019 yılından bu yana
youtube-chanelSpotify'den dinle

Sosyal Medyada
instagram-hesabitwitter-hesabi

Hakkında

Su El Roman kimdir? Su El Roman, 2000 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Türk şarkıcıdır. Babası Türk Pop şarkıcısı olan Rafet El Roman‘dır. Annesi ise 1996 yılının Miss Turkey Güzeli olan Tuğba Altıntop‘tur. Şevval Nur adında, kendisinden 3 yaş küçük bir kız kardeşi ve babası Rafet El Roman‘ın eski sevgilisinden olan, Edvan isimli bir erkek kardeşi vardır.

Annesi ve babası 2003 yılında boşanmış ve Su El Roman’ın çocukluğunun bir kısmı Almanya’da geçmiştir. Babasıyla, birlikte birçok kez sahneye çıkan, programlarda yanında konuk olan El Roman, 2019 yılında müzik kariyerine adım atmıştır. Babasının yolundan gitmeye karar veren güzel sesli El Roman, 2019’da Youtube kanalı açarak çalışmalara başlamıştır.

Yabancı türde müzikleri seslendirmeyi tercih eden, Su El Roman’ın youtube kanalında ilk videoları, ünlü yabancı şarkıcıların şarkılarını yeniden seslendirdiği videolar olmuştur. Daha sonra Kasım 2019’da ilk orijinal parçası Lonely’i yapmıştır.

El Roman Müzik prodüksiyon çatısı altında I Should Have Known isimli parçasını Haziran 2019’da yayınlamıştır. ilk klibine de bu  single çalışmasına çekmiştir. Ardından, yine El Roman Müzik’le birlikte çalışarak, Jokeria isimli single çalışmasını, 2020 yılının Mayıs ayının son günlerinde yayınlamıştır.

Su El Roman, Instagram hesabında da aktif bir şekilde paylaşımlarına devam etmektedir.

Su El Roman Diskografisi

  1. Lonely – 2019
  2. I Should Have Known – 2019
  3. Jokeria – 2020

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu