Alışveriş RehberiMaksatSporYaşam

Spor Severlerin Sahip Olması Gereken 7 Elektronik Ürün Nedir?

instagram takipçi hilesi

fitnes 8

Spor yaparken kimi farklı önceliklerimiz var. Teknoloji bu denli ilerlemişken, bu faydalardan yararlanmamak olmaz. Bu yazımızda sporseverlerin sahip olması gerekebilecek  elektronik ürünü inceledik ve sporunuza bir parça motivasyon katmaya niyetlendik.

1-) Aksiyon Kamerası

fitnes 5

Outdoor sporu ile ilgilenenler için lazım gelen en önemli ürün herhalde aksiyon kamerasıdır. Tırmanırken, paten kayarken, kaykaya binerken, yüzerken, sörf yaparken, bisiklete binerken; yani adrenalini yüksek seviyede yaşayabileceğiniz her anı kaydedebilmek adına aksiyon kameraları sizin için vazgeçilmez bir elektronik ürün olacaktır.

2-) Aksiyon Kamerası Ekipmanları

fitnes 1

Outdoor sporlarının pek çoğunu yaptığınız sırada elleriniz boş olmayacak. Bu nedenle sizin de birtakım yardımcı ekipmanlara ihtiyacınız olacaktır. Göğüs bağlantı askısı, bir elinizi ileriye uzatarak kendinizi uzak bir noktadan görüntüleyebileceğiniz uzatma kolu, pek çok macera sırasında baş seviyenizin üzerinden çekim yapabileceğiniz kafa bandı, denizin derinliklerini kaydedebileceğiniz su geçirmez kılıflar, bu ekipmanlar arasından size en uygun olanı seçerek keyifli zaman geçirebilirsiniz.

3-) Akıllı Saat Ve Bileklikler

fitnes 4

Spor severlerin en sevdiği malzemelerden birisi de akıllı bilekliklerdir. Yiyecek içecek izlemekten uyku kalitesi ölçümüne, atılan kulaçtan nabız ölçümüne, çevrilen pedaldan atılan adıma kadar sizi bir akıllı telefonmuşçasına yönlendirerek motive etmeye, yani ihtiyacınız olan birçok şeye erişebilen bu akıllı sporcu ürünleri hemen hemen her spor meraklısının bileğinde yer almalı.

4-) Adım Ölçer

fitnes 3

Her şeyi bir arada barındıran sporcu saatlerindense bunun yerine kişisel ihtiyaçlarınıza binayen elektronik ürünlere yönelmek niyetindeyseniz ve de en çok merak ettiğiniz, o gün süresince sporunuz esnasında atmış olduğunuz adım sayısıyla adım ölçer yani pedometreler tam da size göredir.

5-) Kronometre

fitnes 2

Zaman ölçer olarak da bilinmekte olan kronometreler de pek çok sporcunun önemli tercihleri arasındadır. Eğer ki sporcu saatiniz veya akıllı telefonunuzu kullanma niyetinde değilseniz yalnızca süre ölçmek için dahi bile olsa bu kronometreleri kullanabilirsiniz.

6-) Sporcu Kulaklığı

fitnes 6

Spor yaptığınız sırada kendinizi olandan daha fazla motive hissedebilmek ve kulağınızdaki müziğin yüksek enerjisini spor yaşamınıza eklemek niyetindeyseniz bu tarz kulaklıklar tam da size göre. Spor severler için özel olarak tasarlanmış olan, kabloları ile sizleri yıpratmayan ve terletmeyen sporcu kulaklıklarını şiddetle öneriyoruz.

7-) Nabız Ölçer

fitnes 7

Son maddeye geldiğimizde akıllı bilekleri kullanmadan nabzını düzenli olarak ölçmek isteyenler için nabız ölçer nesneler mevcuttur. Spor sırasında kalp atışlarınız performansınız ve sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle bileğinizde nabız ölçerin olması spor sırasında önemli bir yönlendirici görevi görecektir.

Kaynak
blog.gittigidiyor.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu